Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
09.04.2009, 19:05.37

19,2-13,0-1,0W v pořádku 23,5 jen horizontal

Dobrý den,

Mám problém s Astraou 23,5. Pořídil jsem si modul Cryptoworks a kartu Skylink.
19,2-13,0-1,0W vše jede OK, ale na 23,5 se mi při nastavení antény zobrazí signal jen u některých horizontálních pozic 11798H,11876H a ještě pár, signal u vertikálních pozic je 0. Když pak najedu na stanici např. NOVA HD, tak se nic nestane"černo" služba není dostupna, ale signal ukazuje plný (Karta v příjmači zastrčena) když přepnu na ČT1,ČT2,PrimaTV tak je signál nulový.
Ptám se proto, jelikož nevím jestli je chyba v nastavení paraboly(i když mi jedou jiné družice a 23,5 mi jedou některé programy), nebo je někde chyba v nastavení příjmače (Ferguson 8900HD). Karta se v menu zobrazuje normálně bez i s modulem. Když přepnu na NovaHD(23,5) z Astry 19,2, tak se motor posune jen o jeden krok

http://www.dishpointer.com/
Horová 679, 734 01, Czech republic -
akorát, že ta čára signálu by měla být na druhé straně baráku

díky za info
uživatel
Scrufa
09.04.2009, 23:27.04

RE: 19,2-13,0-1,0W v pořádku 23,5 jen horizont...

luskni hore na ABC...a porovnavaj čo maš a nemaš nastavene...určite niečo objavíš....je to tam pekne rozpísané... R^ :)
uživatel
mat
10.04.2009, 09:54.16

RE: 19,2-13,0-1,0W v pořádku 23,5 jen horizont...

Pokud máš parabolu umístěnou na přibližně západní stěně vašeho domu a nemáš byt na jižním konci,tak Astru na 23,5E nemůžeš chytat.Podle adresy,kterou jsi uvedl.
uživatel
Sekyra