| 09.04.2009, 19:05.37 | |
19,2-13,0-1,0W v pořádku 23,5 jen horizontalDobrý den,Mám problém s Astraou 23,5. Pořídil jsem si modul Cryptoworks a kartu Skylink. 19,2-13,0-1,0W vše jede OK, ale na 23,5 se mi při nastavení antény zobrazí signal jen u některých horizontálních pozic 11798H,11876H a ještě pár, signal u vertikálních pozic je 0. Když pak najedu na stanici např. NOVA HD, tak se nic nestane"černo" služba není dostupna, ale signal ukazuje plný (Karta v příjmači zastrčena) když přepnu na ČT1,ČT2,PrimaTV tak je signál nulový. Ptám se proto, jelikož nevím jestli je chyba v nastavení paraboly(i když mi jedou jiné družice a 23,5 mi jedou některé programy), nebo je někde chyba v nastavení příjmače (Ferguson 8900HD). Karta se v menu zobrazuje normálně bez i s modulem. Když přepnu na NovaHD(23,5) z Astry 19,2, tak se motor posune jen o jeden krok http://www.dishpointer.com/ Horová 679, 734 01, Czech republic - akorát, že ta čára signálu by měla být na druhé straně baráku díky za info |
![]() Scrufa |
| 09.04.2009, 23:27.04 | |
RE: 19,2-13,0-1,0W v pořádku 23,5 jen horizont...luskni hore na ABC...a porovnavaj čo maš a nemaš nastavene...určite niečo objavíš....je to tam pekne rozpísané... R^ :) |
![]() mat |
| 10.04.2009, 09:54.16 | |
RE: 19,2-13,0-1,0W v pořádku 23,5 jen horizont...Pokud máš parabolu umístěnou na přibližně západní stěně vašeho domu a nemáš byt na jižním konci,tak Astru na 23,5E nemůžeš chytat.Podle adresy,kterou jsi uvedl. |
![]() Sekyra |