Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
09.04.2009, 19:18.12

MGM 16:9

Taky Vám tohle dělá ? ze skylinku mi napsaly toto

-----Original Message-----
From: Michal Norek [mailto:NorekMichal@seznam.cz]
Sent: Thursday, April 09, 2009 12:08 AM
To: skylink@skylink.cz
Subject:

Dobrý den,
všiml jsem si vady, že film na kanálu MGM, který je již v 16:9 vysíláte
ještě jednou v 16:9 vypadá to hrozně at už s dvojitýma pruhy na televizoru
4:3 tak i se smrsklími obličeji atd. Chtěl bych se zeptat kdy tuto závadu
odstraníte a zdalipak není chyba u mě. děkuji
s pozdravem
Váš zákazník

Dobrý den, vysíláme to co přijde ze studia dané televize. Na monitoringu
jsem žádný problém nezaznamenal.

S pozdravem
Přemysl NOVARA
IT specialista
TradeTec, a.s.
Daliborova 419/11
709 00 Ostrava Mariánské Hory

Prosím, pro emailové dotazy používejte výhradně emailový formulář na našich
stránkách
http://www.skylink.cz/web/structure/23.html
Prosím, před odesláním dotazu vždy prostudujte "Naše novinky"
http://www.skylink.cz/web/structure/6.html
uživatel
killors
10.04.2009, 07:36.42

RE: MGM 16:9

U mě tento problém zmizí, vypnu-li automatické nastavování formátu obrazu ( Topfield TF6000 ).
uživatel
Tondach
10.04.2009, 09:07.55

RE: MGM 16:9

ten chlap musí byť slepý ako patrón, už by som mu dal padáka :fuming:
uživatel
jklajban
10.04.2009, 09:10.53

RE: MGM 16:9

Já mám wajda LCD a někdy nepomůže ani vtipně přepínat mezi panscan 4:3 nebo panorama. Ale protože tam dávají většinou staré cancy, tak mi to zas tak moc nevadí.
uživatel
monikash
10.04.2009, 13:34.05

RE: MGM 16:9

Je to tak. Zrovna běží film Raz, dva, tři a vypadá to asi takhle: http://img172.imageshack.us/img172/6529/snapx20090410133143.jpg (očividně 4:3 letterbox, ale roztáhlý na 16:9).
uživatel
petarda