| 09.04.2009, 19:18.12 | |
MGM 16:9Taky Vám tohle dělá ? ze skylinku mi napsaly toto-----Original Message----- From: Michal Norek [mailto:NorekMichal@seznam.cz] Sent: Thursday, April 09, 2009 12:08 AM To: skylink@skylink.cz Subject: Dobrý den, všiml jsem si vady, že film na kanálu MGM, který je již v 16:9 vysíláte ještě jednou v 16:9 vypadá to hrozně at už s dvojitýma pruhy na televizoru 4:3 tak i se smrsklími obličeji atd. Chtěl bych se zeptat kdy tuto závadu odstraníte a zdalipak není chyba u mě. děkuji s pozdravem Váš zákazník Dobrý den, vysíláme to co přijde ze studia dané televize. Na monitoringu jsem žádný problém nezaznamenal. S pozdravem Přemysl NOVARA IT specialista TradeTec, a.s. Daliborova 419/11 709 00 Ostrava Mariánské Hory Prosím, pro emailové dotazy používejte výhradně emailový formulář na našich stránkách http://www.skylink.cz/web/structure/23.html Prosím, před odesláním dotazu vždy prostudujte "Naše novinky" http://www.skylink.cz/web/structure/6.html |
![]() killors |
| 10.04.2009, 07:36.42 | |
RE: MGM 16:9U mě tento problém zmizí, vypnu-li automatické nastavování formátu obrazu ( Topfield TF6000 ). |
![]() Tondach |
| 10.04.2009, 09:07.55 | |
RE: MGM 16:9ten chlap musí byť slepý ako patrón, už by som mu dal padáka :fuming: |
![]() jklajban |
| 10.04.2009, 09:10.53 | |
RE: MGM 16:9Já mám wajda LCD a někdy nepomůže ani vtipně přepínat mezi panscan 4:3 nebo panorama. Ale protože tam dávají většinou staré cancy, tak mi to zas tak moc nevadí. |
![]() monikash |
| 10.04.2009, 13:34.05 | |
RE: MGM 16:9Je to tak. Zrovna běží film Raz, dva, tři a vypadá to asi takhle: http://img172.imageshack.us/img172/6529/snapx20090410133143.jpg (očividně 4:3 letterbox, ale roztáhlý na 16:9). |
![]() petarda |