Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
09.04.2009, 19:31.15

Fta sat přistroj

Zdravim, vim že je to konina, ale kdyby se někdo chtěl zbavit fta přistroje za poštovné, budu rád-pro prarodiče at maji Noe Diky-Adresa na rada.krtek@seznam.cz
uživatel
radakrtek
09.04.2009, 22:04.19

RE: Fta sat přistroj

aj by som sa zbavil svojej nokie 9470 S ale za poštovné to teda nebude :scared: :)))
uživatel
Tami
09.04.2009, 22:13.31

RE: Fta sat přistroj

za poštovné ani analog.
uživatel
sirda
09.04.2009, 22:21.33

RE: Fta sat přistroj

:laughing: :laughing: R^
uživatel
pit178