Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
09.04.2009, 20:24.48

ASTRA 19.2 nejslabší transpor.

Mám dotaz jaký je nejslabší transp.frekvece na ASTŘE 19.2 pro nastavení paraboly...
uživatel
pcword
09.04.2009, 20:35.29

reASTRA 19.2 nejslabší transpor.

CNN kanal
uživatel
Ivan167
09.04.2009, 21:23.51

RE: ASTRA 19.2 nejslabší transpor.

CNN int./11777V/ je jeden z nejsilnejsich!!Ja to steluju podle 11954H, coz je TP ZDF.K plne spokojenosti.
uživatel
Saxon
09.04.2009, 21:47.12

Astra 19.2 najslabši transpor.

12441/v
uživatel
andre
09.04.2009, 22:02.59

RE: ASTRA 19.2 nejslabší transpor.

Deluxe music, potom prezrem cca zopar tp. a sledujem úroveň ako píše Saxon, hlavne ZDF a 3sat.CNN bolo v čase analógu "štelovacia" frekvencia pretože tam bolo zrnenie ako sviňa... :laughing: :laughing:
uživatel
Tami
09.04.2009, 22:11.59

RE: ASTRA 19.2 nejslabší transpor.

Podle mne všechny TP mezi 11500 - 11600 V, třeba Cubavision, když jde toto tak jde všechno.
uživatel
sirda
09.04.2009, 23:20.27

RE: ASTRA 19.2 nejslabší transpor.

12441V 275OO 3/4...je uvadzaný v parametroch pre uloženie SAT pozícií.... R^
uživatel
mat
10.04.2009, 06:57.12

RE: ASTRA 19.2 nejslabší transpor.

Astra 1 v analogu frekvence CNN,v digitálu frekvence ORF.Před nějakým měsícem to byla frekvence Deluxe music.Ale Astra 1 je svářečka,která pojede na poklop od hrnce.Pokud je parabola na motoru,tak se Astra 1 záměrně oslabuje z důvodu příjmu ostatních sat.pozic.
uživatel
Baron
10.04.2009, 10:25.29

RE: ASTRA 19.2 nejslabší transpor.

U analogu to byly transp. CNN, RBB,BR alfa. ted uz se to zlepsilo,jak jsou transp.silnejsi o vykonu.a u digitalu nevim,protoze ho zatim nemam.zdravi RADIM
uživatel
radimwa