| 09.04.2009, 20:24.48 | |
ASTRA 19.2 nejslabší transpor.Mám dotaz jaký je nejslabší transp.frekvece na ASTŘE 19.2 pro nastavení paraboly... |
![]() pcword |
| 09.04.2009, 20:35.29 | |
reASTRA 19.2 nejslabší transpor.CNN kanal |
![]() Ivan167 |
| 09.04.2009, 21:23.51 | |
RE: ASTRA 19.2 nejslabší transpor.CNN int./11777V/ je jeden z nejsilnejsich!!Ja to steluju podle 11954H, coz je TP ZDF.K plne spokojenosti. |
![]() Saxon |
| 09.04.2009, 21:47.12 | |
Astra 19.2 najslabši transpor.12441/v |
![]() andre |
| 09.04.2009, 22:02.59 | |
RE: ASTRA 19.2 nejslabší transpor.Deluxe music, potom prezrem cca zopar tp. a sledujem úroveň ako píše Saxon, hlavne ZDF a 3sat.CNN bolo v čase analógu "štelovacia" frekvencia pretože tam bolo zrnenie ako sviňa... :laughing: :laughing: |
![]() Tami |
| 09.04.2009, 22:11.59 | |
RE: ASTRA 19.2 nejslabší transpor.Podle mne všechny TP mezi 11500 - 11600 V, třeba Cubavision, když jde toto tak jde všechno. |
![]() sirda |
| 09.04.2009, 23:20.27 | |
RE: ASTRA 19.2 nejslabší transpor.12441V 275OO 3/4...je uvadzaný v parametroch pre uloženie SAT pozícií.... R^ |
![]() mat |
| 10.04.2009, 06:57.12 | |
RE: ASTRA 19.2 nejslabší transpor.Astra 1 v analogu frekvence CNN,v digitálu frekvence ORF.Před nějakým měsícem to byla frekvence Deluxe music.Ale Astra 1 je svářečka,která pojede na poklop od hrnce.Pokud je parabola na motoru,tak se Astra 1 záměrně oslabuje z důvodu příjmu ostatních sat.pozic. |
![]() Baron |
| 10.04.2009, 10:25.29 | |
RE: ASTRA 19.2 nejslabší transpor.U analogu to byly transp. CNN, RBB,BR alfa. ted uz se to zlepsilo,jak jsou transp.silnejsi o vykonu.a u digitalu nevim,protoze ho zatim nemam.zdravi RADIM |
![]() radimwa |