| 09.04.2009, 20:32.59 | |
HUMAX 5500 a NOVA Sport HDDobrý den, pokusil jsem se naladit na zkoušku NOVA HD, ale můj přístroj Humax 5500 neumí zadat FEC 9/10. Jde to vyřešit, nebo dělám někde chybu? |
![]() husky19 |
| 09.04.2009, 20:35.38 | |
RE: HUMAX 5500 a NOVA Sport HDco u tebe znamená to hd za názvem kanálu? |
![]() poky1 |
| 09.04.2009, 20:38.41 | |
RE: HUMAX 5500 a NOVA Sport HDradši srozumitelněji, jak si vykládáš tu ang. zkratku dvou slov to HD? zajímá mě tvůj výklad |
![]() poky1 |
| 09.04.2009, 20:43.07 | |
RE: HUMAX 5500 a NOVA Sport HDPoky kľud.Tvoj humax je SD prijímač. a SD prijímač nenaladí 9/10 Takže tá tvoja chyba je , kúp si prijímač HD ,niečo si predtým preštuduj o hd prijímačoch a vyhneš sa sprostým otázkam a odpovediam. |
![]() oneeeee |
| 09.04.2009, 20:46.54 | |
RE: HUMAX 5500 a NOVA Sport HDtak Ti nevím, proč klid?já ho zkoušel donutit přemýšlet nebo se aspoň zamyslet a přijít na to proč to asi tak nikdy nemůže fungovat. ale to si Ty nedokážeš v buríně přebrat :8) |
![]() poky1 |
| 09.04.2009, 20:52.23 | |
RE: HUMAX 5500 a NOVA Sport HDpoky1 R^ |
![]() pep9k |
| 09.04.2009, 20:53.19 | |
RE: HUMAX 5500 a NOVA Sport HDTak za 1: Chcel by si od neho veľa , stačí si prečítať otázku , čo pri tvojej demagogii ,je za posledné dva dni pochopiteľné.Za 2: Vlada Foga zastupovať nemôžeš , na to nemáš. Čo však môžeš , je ´´ česká ulička´´. |
![]() oneeeee |
| 09.04.2009, 20:56.23 | |
RE: HUMAX 5500 a NOVA Sport HDtvůj guru mě nechává zcela chladným a urážet naprosto cizí lidi mě opravdu nebaví a nemám to zapotřebí, proto se snad už nikdo nebude chovat jako on Rv |
![]() poky1 |
| 09.04.2009, 21:00.29 | |
RE: HUMAX 5500 a NOVA Sport HDZlez z toho koňa , aby si zase náhodou z neho nespadol. |
![]() oneeeee |
| 09.04.2009, 21:01.26 | |
RE: HUMAX 5500 a NOVA Sport HDnetárať a nedrýstať :laughing: :laughing: nazdar |
![]() poky1 |
| 09.04.2009, 21:09.51 | |
RE: HUMAX 5500 a NOVA Sport HDMým oborem je chemie a genetika nikoliv satelitní vysílání. Myslím, že stačilo napsat, že Humax neumí HD a bylo. Ale i tak tě mám rád, neboť vím co jsem potřeboval vědět. |
![]() husky19 |
| 09.04.2009, 21:30.28 | |
RE: HUMAX 5500 a NOVA Sport HDJe škoda, že se bez keců nemůžu zeptat jaký přijímač by jste mi doporučili koupit. |
![]() husky19 |
| 09.04.2009, 21:39.23 | |
RE: HUMAX 5500 a NOVA Sport HDZáleží na financiach ,kolko chcete do toho vraziť a čo od neho očakávate. |
![]() oneeeee |
| 09.04.2009, 21:42.39 | |
RE: HUMAX 5500 a NOVA Sport HDtak se zeptej |
![]() bublajs |
| 09.04.2009, 21:48.56 | |
RE: HUMAX 5500 a NOVA Sport HDobecne lze asi rict, ze pokud nehodlas delat nejake silosti tak ti staci obycejny prijimac co umi cist karty. pokud chces nahravat , tak nejaky s PVR funkci treba na USB ci internim diskem. |
![]() bublajs |
| 10.04.2009, 06:50.00 | |
RE: HUMAX 5500 a NOVA Sport HDJe škoda, že se bez keců nemůžu zeptat jaký přijímač by jste mi doporučili koupit.Registrován: 12/2008, Autor: uživatel husky19 a proč si to teda neudělal? :8) takovéto dotazy se zde vyskytnou tak obden, ale oni se nakonec zeptají :))) |
![]() poky1 |
| 10.04.2009, 10:12.36 | |
@husky19Koukni na HUMAX 5000HDCI,jednoduchý a spolehlivý přijímač bez PVR,s perfektním EPG.Snad jedinou nepříjemnou vlastností je absence editoru,což ale pro příjem těch cca padesáti programů na A3 nemusí tak vadit. |
![]() táhlovej |
| 10.04.2009, 20:21.57 | |
RE: HUMAX 5500 a NOVA Sport HDJsem prostě ze staré školy a pokud se na něco slušně zeptám, protože se v problematice nevyznám, čekám slušnou odpověď. A pokud bych si měl myslet, že někdo s kým komunikuji je vůl, tak si vždy uvědomím, že v jiných oborech to může být vrcholný odborník. A protože nejsem rád, když se mnou takhle někdo mluví, tak proto se neptám. |
![]() husky19 |
| 10.04.2009, 20:23.34 | |
RE: HUMAX 5500 a NOVA Sport HDTo táhlovej: děkuji za typ. Podívám se a něco vyberu. Zdar |
![]() husky19 |