Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
09.04.2009, 20:32.59

HUMAX 5500 a NOVA Sport HD

Dobrý den, pokusil jsem se naladit na zkoušku NOVA HD, ale můj přístroj Humax 5500 neumí zadat FEC 9/10. Jde to vyřešit, nebo dělám někde chybu?
uživatel
husky19
09.04.2009, 20:35.38

RE: HUMAX 5500 a NOVA Sport HD

co u tebe znamená to hd za názvem kanálu?
uživatel
poky1
09.04.2009, 20:38.41

RE: HUMAX 5500 a NOVA Sport HD

radši srozumitelněji, jak si vykládáš tu ang. zkratku dvou slov to HD? zajímá mě tvůj výklad
uživatel
poky1
09.04.2009, 20:43.07

RE: HUMAX 5500 a NOVA Sport HD

Poky kľud.
Tvoj humax je SD prijímač. a SD prijímač nenaladí 9/10

Takže tá tvoja chyba je , kúp si prijímač HD ,niečo si predtým preštuduj o hd prijímačoch a vyhneš sa sprostým otázkam a odpovediam.
uživatel
oneeeee
09.04.2009, 20:46.54

RE: HUMAX 5500 a NOVA Sport HD

tak Ti nevím, proč klid?
já ho zkoušel donutit přemýšlet nebo se aspoň zamyslet a přijít na to proč to asi tak nikdy nemůže fungovat. ale to si Ty nedokážeš v buríně přebrat :8)
uživatel
poky1
09.04.2009, 20:52.23

RE: HUMAX 5500 a NOVA Sport HD

poky1 R^
uživatel
pep9k
09.04.2009, 20:53.19

RE: HUMAX 5500 a NOVA Sport HD

Tak za 1: Chcel by si od neho veľa , stačí si prečítať otázku , čo pri tvojej demagogii ,je za posledné dva dni pochopiteľné.
Za 2: Vlada Foga zastupovať nemôžeš , na to nemáš. Čo však môžeš , je ´´ česká ulička´´.
uživatel
oneeeee
09.04.2009, 20:56.23

RE: HUMAX 5500 a NOVA Sport HD

tvůj guru mě nechává zcela chladným a urážet naprosto cizí lidi mě opravdu nebaví a nemám to zapotřebí, proto se snad už nikdo nebude chovat jako on Rv
uživatel
poky1
09.04.2009, 21:00.29

RE: HUMAX 5500 a NOVA Sport HD

Zlez z toho koňa , aby si zase náhodou z neho nespadol.
uživatel
oneeeee
09.04.2009, 21:01.26

RE: HUMAX 5500 a NOVA Sport HD

netárať a nedrýstať :laughing: :laughing: nazdar
uživatel
poky1
09.04.2009, 21:09.51

RE: HUMAX 5500 a NOVA Sport HD

Mým oborem je chemie a genetika nikoliv satelitní vysílání. Myslím, že stačilo napsat, že Humax neumí HD a bylo. Ale i tak tě mám rád, neboť vím co jsem potřeboval vědět.
uživatel
husky19
09.04.2009, 21:30.28

RE: HUMAX 5500 a NOVA Sport HD

Je škoda, že se bez keců nemůžu zeptat jaký přijímač by jste mi doporučili koupit.
uživatel
husky19
09.04.2009, 21:39.23

RE: HUMAX 5500 a NOVA Sport HD

Záleží na financiach ,kolko chcete do toho vraziť a čo od neho očakávate.
uživatel
oneeeee
09.04.2009, 21:42.39

RE: HUMAX 5500 a NOVA Sport HD

tak se zeptej
uživatel
bublajs
09.04.2009, 21:48.56

RE: HUMAX 5500 a NOVA Sport HD

obecne lze asi rict, ze pokud nehodlas delat nejake silosti tak ti staci obycejny prijimac co umi cist karty. pokud chces nahravat , tak nejaky s PVR funkci treba na USB ci internim diskem.
uživatel
bublajs
10.04.2009, 06:50.00

RE: HUMAX 5500 a NOVA Sport HD

Je škoda, že se bez keců nemůžu zeptat jaký přijímač by jste mi doporučili koupit.
Registrován: 12/2008, Autor: uživatel husky19

a proč si to teda neudělal? :8) takovéto dotazy se zde vyskytnou tak obden, ale oni se nakonec zeptají :)))
uživatel
poky1
10.04.2009, 10:12.36

@husky19

Koukni na HUMAX 5000HDCI,jednoduchý a spolehlivý přijímač bez PVR,s perfektním EPG.Snad jedinou nepříjemnou vlastností je absence editoru,což ale pro příjem těch cca padesáti programů na A3 nemusí tak vadit.
uživatel
táhlovej
10.04.2009, 20:21.57

RE: HUMAX 5500 a NOVA Sport HD

Jsem prostě ze staré školy a pokud se na něco slušně zeptám, protože se v problematice nevyznám, čekám slušnou odpověď. A pokud bych si měl myslet, že někdo s kým komunikuji je vůl, tak si vždy uvědomím, že v jiných oborech to může být vrcholný odborník. A protože nejsem rád, když se mnou takhle někdo mluví, tak proto se neptám.
uživatel
husky19
10.04.2009, 20:23.34

RE: HUMAX 5500 a NOVA Sport HD

To táhlovej: děkuji za typ. Podívám se a něco vyberu. Zdar
uživatel
husky19