| 09.04.2009, 20:37.45 | |
ss2ahoj poradite nekdo jak rozjed ss2 ve vistach?treba na alt dvb nebo prog dvb.dik |
![]() hafanek1 |
| 09.04.2009, 20:40.15 | |
RE: ss2mrkni zde do nedávné historie o Vistách je tu dost psáno |
![]() poky1 |
| 10.04.2009, 13:22.14 | |
RE: ss2Nahraj Visty - problém je jistý... :-p |
![]() Louskacek |