| 10.04.2009, 12:38.19 | |
Filmbox HDNedavno sme tu diskutovali o zvuku Filmboxu HD. Dali to do poriadku tak, ze na vsetko dali len stereo zvuk. Nie je to trochu zvlastna kombinacia - HD obraz a len stereo? No neviem, patrilo by sa AC3 - nie downgradovat AC3 na stereo. Skuste povedat svoj nazor. Dakujem. |
![]() ivanpav |
| 10.04.2009, 12:48.15 | |
Aleaspon já jsem tam AC3 nikdy neviděl-jenom stereo. |
![]() hobo |
| 10.04.2009, 13:15.29 | |
Filmbox HDJe jasný,že na HD kanál patří zvuk AC3! Třeba se v ho taky dočkáme. |
![]() Neroslav |
| 10.04.2009, 13:19.14 | |
re:Filmbox HDano skutečně včera SPI pracovala na chybě při filmech, které jsou opatřeny zvukem 5.1 a konečný výsledek byl takový, že jsme mluvené slovo slyšeli pouze ze zadních reproduktorů a to velmi potichu. Nyní je vše napravenoALE SPI by se skutečně mělo zamyslet nad programovou skladbou, kterou nám nabízí a musím bohužel konstatovat, že je to katastrofa ;P Ze 150 premiér, které slibuje ročně-to je zhruba každé 2 až 3 dny jeden "nový" film, ale ta výplň 24-hodinového vysílání je opravdu alarmující-neustále rotující filmy, po Mimicu3 (snad 50x vysílaného) přichází Mimic 2, o stáří filmů raději pomlčím a celkově nejsem s programovou nabídkou spokojen. Dále jsem měl možnost sledovat vysílání Filmboxu a Filmboxu Extra na 12109, ještě v testu a ejhle kvalita těchto SD programů byla naprosto v pořádku, sice typicky ořezaná, ale kvalita fajn, což se nedá říci o 11992, kde je namáčkáno tolik programů, že to vypadá jak to vypadá. Včera večer mě ku příkladu potěšila Markíza, která už konečně ze sebou začala něco dělat a to , že dva celovečerní filmy byly v 16:9, což se ani o Nově HD nedá po sobě říci... |
![]() Babui |
| 10.04.2009, 15:35.18 | |
re : BabuiChlape lépe bych to nenapsal,souhlas.Já už jsem byl na pochybách,když se o to začalo mluvit,schválně jsem se díval do programu a bylo po náladě.Jen,ať na to Skylink najde dost abonentů,neboť je to krom Eurosportu zatím jediný HD kanál češtině.Myslím,že by bylo lepší HBO HD,jenže do jednání a možností nikdo z nás nevidí.Tak třeba s tím přijde Gital.Klidně jen ten jeden HD program. |
![]() lubbik |
| 10.04.2009, 16:38.05 | |
RE: Filmbox HDTaky souhlasím račí jeden pořádný kanal.Třeba ten HBO HD. :8) |
![]() Robo39 |
| 10.04.2009, 17:07.22 | |
Aletam je udajně dost filmu 4:3 a nejsem si jistý,že jich bude většina HD native. |
![]() hobo |
| 10.04.2009, 17:21.47 | |
Onoi upscale v 16:9 filmu Brave Heart bylo fantastické |
![]() Babui |
| 10.04.2009, 18:15.49 | |
Aleano to jistě.Já jenom tlumočil co jsem nedávno četl a aby případní zájemci o HBO HD nevkládali do tohoto programu zase tak velké naděje a obdiv. |
![]() hobo |
| 10.04.2009, 20:05.25 | |
Filmbox hdNo včera jsem si večer všimnul že u jednoho filmu nebyl synchronní dabig. Myslím si však že vysílání je v testovacím provozu a chyby budou průběžně odstraněny.Jinak naoprostá spokojenost, ještě by to chtělo nějakou přírodu ANIMAL či NG. |
![]() MONY |
| 10.04.2009, 20:45.10 | |
HBO HDMam moznost sledovat HBO HD cez poliakov a mozem potvrdit, ze je to o niecom inom ako FilmBox HD. Aj ked urcite drahsie, ale ta prog. ponuka je podstatne bohatsia a o to ide! Radsej menej a kvalitne!!! |
![]() hard333 |