| 10.04.2009, 23:46.26 | |
SG 2100 už len do opravy?Keď robím čo robím,tak stále svietí červená dioda na motore.Nepomohlo nič ani reset na motore,ani v prijimači,ani odpojenie od prijimača.Keď sa takéto niečo vyskytlo,vždy niečo pomohlo,ale teraz nič.Uvidíme zajtra ,nechám ho v noci bez šťavy,možno si to rozmysli.Ak by niekto už takýto problém mal,budem vďačný za radu. |
![]() letas |
| 10.04.2009, 23:48.41 | |
RE: SG 2100 už len do opravy?no mozno ano mozno nie ak je zblbnuta eprom tak us si nic nerozmisli a doopravy alebo novy. |
![]() jopo166 |
| 11.04.2009, 10:47.03 | |
SG2100Apripojím sa sem, hádam mi niekto odpovie... Mám tento motor, chcel som si ho resetovat, tak som to skúšal podľa návodu, ale nejako som sa ničím nemohol dostať k nejakému tlačítku, stále som sa dostal nejako hlboko, ako keby bez dna. Ako mám postupovať? navyše si motor pamatal aj vsekty pozície. Poradíte? |
![]() bobo11 |
| 11.04.2009, 11:39.27 | |
RE: SG 2100 už len do opravy?Vedle diody,která svítí zeleně,když se motor netočí,je malá dirka do které se při resetu zastrčí třeba drát,který se tam vejde a stikne tlačítko-při kterém dioda problikává oranžově.Reset se provádí,když druhým tlačítkem(nadruhé straně)se nastaví motor do nulové polohy.Základ u motoru je mít stožár přesně kolmo k zemi(měřeno vodováhou alespoň ze dvou stran)a mít správně nastavenu délku a šířku dle bydliště.Když tak pošli E-mail-pošlu Ti to podroébněj. |
![]() hobza |
| 11.04.2009, 20:16.03 | |
RE: SG 2100 už len do opravy?11bobo11zavinačazet.sk |
![]() bobo11 |