Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
10.04.2009, 23:50.49

GI 7700

Zdravím, Nevíte někdo jak se vypíná u tohoto přístroje AU? Předem díky.
uživatel
mirecek
11.04.2009, 01:43.44

RE: GI 7700

nahrát jiný soft
uživatel
pierrepetr
11.04.2009, 06:50.20

RE: GI 7700

ano, nejde to, dej 19.7.07 a jsi v klidu
uživatel
poky1
11.04.2009, 07:11.57

RE: GI 7700

19.7.07 poky1 má pravdu tento ted spolehlívě maká bez AU,a navíc má funkční SECU např. RAI 13°E.
uživatel
habr
11.04.2009, 11:53.01

GI 7700

Mockrát díky. Já tam mám soft z 13.11. 2007 a makalo to celou dobu od začátku instalace. Od včerejška, co vypadli Slováci a Nova Sport to nejde, zatímco Hu 5400 maká od včera v pohodě. Stačilo znova zadat klíče.
uživatel
mirecek