| 10.04.2009, 23:50.49 | |
GI 7700Zdravím, Nevíte někdo jak se vypíná u tohoto přístroje AU? Předem díky. |
![]() mirecek |
| 11.04.2009, 01:43.44 | |
RE: GI 7700nahrát jiný soft |
![]() pierrepetr |
| 11.04.2009, 06:50.20 | |
RE: GI 7700ano, nejde to, dej 19.7.07 a jsi v klidu |
![]() poky1 |
| 11.04.2009, 07:11.57 | |
RE: GI 770019.7.07 poky1 má pravdu tento ted spolehlívě maká bez AU,a navíc má funkční SECU např. RAI 13°E. |
![]() habr |
| 11.04.2009, 11:53.01 | |
GI 7700Mockrát díky. Já tam mám soft z 13.11. 2007 a makalo to celou dobu od začátku instalace. Od včerejška, co vypadli Slováci a Nova Sport to nejde, zatímco Hu 5400 maká od včera v pohodě. Stačilo znova zadat klíče. |
![]() mirecek |