Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
11.04.2009, 01:42.28

redxclub

ahoj jdou vám redxclub(KD) na A23,5?
uživatel
mslambor
11.04.2009, 02:16.15

RE: redxclub

ano a nadherne
uživatel
Meidny2
11.04.2009, 07:00.20

RE: redxclub

no jo, ale je to nějaký divný, zcela cizí paní si asi zapomněla obléct šaty a chodí tam úplně nahá :))) 1 i 2 OK
uživatel
poky1
11.04.2009, 07:45.45

RE: redxclub

ty tu pani neznas ? :)))
uživatel
bublajs
11.04.2009, 07:47.06

RE: redxclub

woe :))) snad nedostanu citron nebo grep :lookaround: :laughing:
uživatel
poky1
11.04.2009, 07:50.29

RE: redxclub

coze ? prisli citrony ? hele kdybych tedka netestoval ruzny FW a akorat neflashoval, tak si to tam prepnu. to musi bejt dobry. jeste pred hodinou tam ale nejakej pan olizoval zenu co je podobna pani co ji potkavam v plusu :)
uživatel
bublajs