Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
11.04.2009, 08:08.26

nejnovější soft pro GI

.....jaké stránky doporučujete pro Goldeny? dik R^
uživatel
cb21
11.04.2009, 08:19.05

RE: nejnovější soft pro GI

sehnal jsem kabel (včerajsem psal že mi ho pes rozkousal)aještě večer jsem ho tam naládoval dsr 7700pr- 19.dec 2008 najmsat.com nevím jestli je nej. ale zatím maká bez problémů na minulým se mi přep. keys 14.4.2008
uživatel
slapet
11.04.2009, 09:23.35

RE: nejnovější soft pro GI

Já používám tyto: http://www.sat-gi.mafro.info/
V Gi 870 Xp mám nahrán SW z 25.7.2008.zatím bez problémů.
uživatel
Ji.sat
11.04.2009, 11:16.28

RE: nejnovější soft pro GI

dik ...chlapi sobě:-)
uživatel
cb21
13.04.2009, 14:41.17

RE: nejnovější soft pro GI

Ten nejvíc opěvovanej všemi goldeňáky z 13.11.07 je momentálně úplně na nic (víme o čem je řeč) tak dávejte z 19Jul2007 ten je zaručeně bez problémů.
uživatel
manitou