| 11.04.2009, 08:08.26 | |
nejnovější soft pro GI.....jaké stránky doporučujete pro Goldeny? dik R^ |
![]() cb21 |
| 11.04.2009, 08:19.05 | |
RE: nejnovější soft pro GIsehnal jsem kabel (včerajsem psal že mi ho pes rozkousal)aještě večer jsem ho tam naládoval dsr 7700pr- 19.dec 2008 najmsat.com nevím jestli je nej. ale zatím maká bez problémů na minulým se mi přep. keys 14.4.2008 |
![]() slapet |
| 11.04.2009, 09:23.35 | |
RE: nejnovější soft pro GIJá používám tyto: http://www.sat-gi.mafro.info/V Gi 870 Xp mám nahrán SW z 25.7.2008.zatím bez problémů. |
![]() Ji.sat |
| 11.04.2009, 11:16.28 | |
RE: nejnovější soft pro GIdik ...chlapi sobě:-) |
![]() cb21 |
| 13.04.2009, 14:41.17 | |
RE: nejnovější soft pro GITen nejvíc opěvovanej všemi goldeňáky z 13.11.07 je momentálně úplně na nic (víme o čem je řeč) tak dávejte z 19Jul2007 ten je zaručeně bez problémů. |
![]() manitou |