Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
11.04.2009, 08:23.49

Prima Cool

Zdravím.Chci se zeptat, již minulý pátek jsem si zaktivoval kartu na CS Linka za 200 Kč abych mohl sledovat free nové programy od doby kdy jsem tuto kartu zakoupil.Jedná se o Nova cinema, Prima Cool a Barrandov.No a Nova cinema společně s 1mesíčním balíčkem vybraných programů jako např. Nova Sport, Sport 5 mě již běží.Ale Prima Cool a TV Barrandov jsou stále zakodované.Po aktivaci karty a zaplacení poplatku by přeci tyto programy měly běžet free,ne??
Díky za odpověď.
uživatel
xsimir
11.04.2009, 08:31.06

RE: Prima Cool

Mám dojem že na to musí být aktivovaný tarif standard cz bez omezení, ale mrkni na jejich str. a na výpis na kartě R^
uživatel
slapet
11.04.2009, 08:42.10

RE: Prima Cool

určitě, musíš ve správě karet na jejich stránkách zvolit standard cz
uživatel
alda10
11.04.2009, 10:01.11

@xsimir

Musíš mít neplacené programy bez omezení,jinak ti Cool a Barrandov půjdou jenom měsíc. ale z tvého vyjádření Ti nejedou vůbec, tak nevím kde je problém.
uživatel
jackino