| 11.04.2009, 08:23.49 | |
Prima CoolZdravím.Chci se zeptat, již minulý pátek jsem si zaktivoval kartu na CS Linka za 200 Kč abych mohl sledovat free nové programy od doby kdy jsem tuto kartu zakoupil.Jedná se o Nova cinema, Prima Cool a Barrandov.No a Nova cinema společně s 1mesíčním balíčkem vybraných programů jako např. Nova Sport, Sport 5 mě již běží.Ale Prima Cool a TV Barrandov jsou stále zakodované.Po aktivaci karty a zaplacení poplatku by přeci tyto programy měly běžet free,ne??Díky za odpověď. |
![]() xsimir |
| 11.04.2009, 08:31.06 | |
RE: Prima CoolMám dojem že na to musí být aktivovaný tarif standard cz bez omezení, ale mrkni na jejich str. a na výpis na kartě R^ |
![]() slapet |
| 11.04.2009, 08:42.10 | |
RE: Prima Coolurčitě, musíš ve správě karet na jejich stránkách zvolit standard cz |
![]() alda10 |
| 11.04.2009, 10:01.11 | |
@xsimirMusíš mít neplacené programy bez omezení,jinak ti Cool a Barrandov půjdou jenom měsíc. ale z tvého vyjádření Ti nejedou vůbec, tak nevím kde je problém. |
![]() jackino |