| 11.04.2009, 08:52.50 | |
Eurosportvypadol len u mna cez skylink alebo aj viacerim? |
![]() Jupi |
| 11.04.2009, 09:02.23 | |
RE: EurosportHD OK , SD KO |
![]() poky1 |
| 11.04.2009, 09:04.54 | |
RE: Eurosportuff už som sa zlakol že len u mňa hejde |
![]() Jupi |
| 11.04.2009, 09:54.47 | |
RE: Eurosportu me taky ne |
![]() joey |
| 11.04.2009, 10:57.27 | |
RE: EurosportMě jdou všechny tři.HD,SD-23,5 i 19,2. |
![]() Liska |
| 11.04.2009, 12:59.24 | |
RE: Eurosportuž to ide R^ |
![]() Jupi |