Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
11.04.2009, 11:15.53

itv HD

jde vám teď itv HD z 28E.
Dnes jsem naladil ,ale mám tam jen logo "This service is currently unavailable".Co se děje je to jen dočasné.,nebo jak je to s itvHD.Díky za osvětlenou
uživatel
koky
11.04.2009, 11:21.20

RE: itv HD

takže jsem našel toto http://www.joinfreesat.co.uk/index.php/freesat-channels/itv-hd-schedule podle toho tedy vysílají jen v určitý čas a ne nonstop.Chápu to dobře??
uživatel
koky
11.04.2009, 11:23.08

RE: itv HD

ITV HD vysílá jen jeden program denně a ještě k tomu ne každý den. Zato máš ale stoprocentní jistotu, že to bude pravé HD. Tady je schedule: http://www.joinfreesat.co.uk/index.php/freesat-channels/itv-hd-schedule
Nezapomeň si připočíst +1hod.
uživatel
visper
11.04.2009, 11:38.46

visper

díky za vysvětlení už se těším a jsem zvědavý za hodku jde Cliffhanger.
uživatel
koky
11.04.2009, 11:42.43

RE: itv HD

Ten cliffhanger jde ale v noci..... :)))
uživatel
pat
11.04.2009, 12:03.55

RE: itv HD

Těšit se můžeš,ale asi ti nepujde zvuk.Z timto kanálem to není jen tak.Nechci ti kazit radost,ale projdi si vyhledávač a uvidíš.Napiš co máš za stroje,možná tě někdo nasměruje.
uživatel
Liska
11.04.2009, 12:16.09

pat

chybička se vloudila :)))
mimochodem mam DM800
uživatel
koky
11.04.2009, 12:23.17

RE: itv HD

No jo, musíš mít sptávně nastavený SID, jinak zvuk nepojede. Ale jestli je to z nějakýho už udělanýho settingu, tak to snad půjde...
uživatel
Fantomas
11.04.2009, 12:25.53

Fantomas

Mám svůj setting jenom jsem si zkopíroval nastavaní z Likrova settingu do svého.Kdesi jsem tu četl,že na jeho settingu to funguje.
uživatel
koky
11.04.2009, 12:30.59

@koky

Taky mám DM 800 žádné strachy jede zvuk i obraz ;)
uživatel
pat
11.04.2009, 12:32.21

pat

hlavně jsem zvědavý na ten fotbal :bigeyes:
uživatel
koky