| 11.04.2009, 11:15.53 | |
itv HDjde vám teď itv HD z 28E.Dnes jsem naladil ,ale mám tam jen logo "This service is currently unavailable".Co se děje je to jen dočasné.,nebo jak je to s itvHD.Díky za osvětlenou |
![]() koky |
| 11.04.2009, 11:21.20 | |
RE: itv HDtakže jsem našel toto http://www.joinfreesat.co.uk/index.php/freesat-channels/itv-hd-schedule podle toho tedy vysílají jen v určitý čas a ne nonstop.Chápu to dobře?? |
![]() koky |
| 11.04.2009, 11:23.08 | |
RE: itv HDITV HD vysílá jen jeden program denně a ještě k tomu ne každý den. Zato máš ale stoprocentní jistotu, že to bude pravé HD. Tady je schedule: http://www.joinfreesat.co.uk/index.php/freesat-channels/itv-hd-scheduleNezapomeň si připočíst +1hod. |
![]() visper |
| 11.04.2009, 11:38.46 | |
visperdíky za vysvětlení už se těším a jsem zvědavý za hodku jde Cliffhanger. |
![]() koky |
| 11.04.2009, 11:42.43 | |
RE: itv HDTen cliffhanger jde ale v noci..... :))) |
![]() pat |
| 11.04.2009, 12:03.55 | |
RE: itv HDTěšit se můžeš,ale asi ti nepujde zvuk.Z timto kanálem to není jen tak.Nechci ti kazit radost,ale projdi si vyhledávač a uvidíš.Napiš co máš za stroje,možná tě někdo nasměruje. |
![]() Liska |
| 11.04.2009, 12:16.09 | |
patchybička se vloudila :)))mimochodem mam DM800 |
![]() koky |
| 11.04.2009, 12:23.17 | |
RE: itv HDNo jo, musíš mít sptávně nastavený SID, jinak zvuk nepojede. Ale jestli je to z nějakýho už udělanýho settingu, tak to snad půjde... |
![]() Fantomas |
| 11.04.2009, 12:25.53 | |
FantomasMám svůj setting jenom jsem si zkopíroval nastavaní z Likrova settingu do svého.Kdesi jsem tu četl,že na jeho settingu to funguje. |
![]() koky |
| 11.04.2009, 12:30.59 | |
@kokyTaky mám DM 800 žádné strachy jede zvuk i obraz ;) |
![]() pat |
| 11.04.2009, 12:32.21 | |
pathlavně jsem zvědavý na ten fotbal :bigeyes: |
![]() koky |