Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
11.04.2009, 11:49.07

Promo akcia HD

Všetkých vás pozdravujem a obraciam sa s prozbou o radu.Včera som si aktivoval promo akciu na HD programy.SMS mi bolo potvrdené,že mám aktivovanú službu.Všetky programy mam naladené,ale ide mi len zvuk a obraz nemam ani na jednom programe.Už som to urgoval aj cez operátorku- poradila mi vypnuť príjmač a vybrať kartu a po niekoľkých minutách kartu vložiť späť a naladiť STV I a že po pol hodine mi pojdu všetky programi.Nič sa nezmenilo ,stale som bez obrazu.Poradte čo mám robiť.Príjmač mám HD a tv plazmu.Poradte,budem rád.
uživatel
du4aguxr
11.04.2009, 11:54.13

RE: Promo akcia HD

Nepíšeš,co mkáš za přijímač.
uživatel
milord
11.04.2009, 11:57.34

RE: Promo akcia HD

Mě to taky nejde a taky neprozradím typ přijímače, ještě by mě nakonec mohl někdo poradit..
uživatel
migr
11.04.2009, 11:59.47

RE: Promo akcia HD

Je pěkné,že máš HD příjmač,ale jaký?Jinak pokuď ti jde zvuk,tak chyba by mělo být na tvé straně.Zkuz ty HD programy vymazat a znovu načíst.Když ten přijmač na chvilku odpojíš od sítě,nic se nestane.
uživatel
Liska
11.04.2009, 12:19.04

RE: Promo akcia HD

Jestli máš Octagon, tak ho vypni vzadu a zas zapni, oni to potvůrky dělaj. Ale jinak, to snad nemyslíš vážně, ani nenapsat typ přijímače. Snad si nemyslíš, že by ta karta odkódovala jen zvuk a obraz ne... Pokud se moc neplatu, tak se odkóduje vždycky celej stream...
uživatel
Fantomas
11.04.2009, 12:34.05

RE: Promo akcia HD

Nemá tam nahraný soft na SD??? :)))
uživatel
zzaner
11.04.2009, 12:50.11

Promo akcia HD

Ospravedlňujem sa,že som neuviedol typ príjmača.Vlastním Comag HDS CI 100
uživatel
du4aguxr
11.04.2009, 12:54.13

Promo akcia HD

Ospravedlňujem sa,že som neuviedol typ príjmača.Vlastním Comag HDS CI 100
uživatel
du4aguxr
11.04.2009, 13:47.06

RE: Promo akcia HD

Předpokládám, že je to propojené HDMI kabelem.
uživatel
visper
11.04.2009, 15:22.03

Promo akcia HD

Samozrejme,ide to cez kabel HDMI.Ostatné volné programy na satelitocho idú bez problémov.
uživatel
du4aguxr
11.04.2009, 19:22.41

RE: Promo akcia HD

A běžné programy Skylinku ti jdou? Třeba Nova sport HD by teď měl jít všem. Není přece možné aby ti odkódovali zvuk a obraz ne.
uživatel
visper