| 11.04.2009, 11:49.07 | |
Promo akcia HDVšetkých vás pozdravujem a obraciam sa s prozbou o radu.Včera som si aktivoval promo akciu na HD programy.SMS mi bolo potvrdené,že mám aktivovanú službu.Všetky programy mam naladené,ale ide mi len zvuk a obraz nemam ani na jednom programe.Už som to urgoval aj cez operátorku- poradila mi vypnuť príjmač a vybrať kartu a po niekoľkých minutách kartu vložiť späť a naladiť STV I a že po pol hodine mi pojdu všetky programi.Nič sa nezmenilo ,stale som bez obrazu.Poradte čo mám robiť.Príjmač mám HD a tv plazmu.Poradte,budem rád. |
![]() du4aguxr |
| 11.04.2009, 11:54.13 | |
RE: Promo akcia HDNepíšeš,co mkáš za přijímač. |
![]() milord |
| 11.04.2009, 11:57.34 | |
RE: Promo akcia HDMě to taky nejde a taky neprozradím typ přijímače, ještě by mě nakonec mohl někdo poradit.. |
![]() migr |
| 11.04.2009, 11:59.47 | |
RE: Promo akcia HDJe pěkné,že máš HD příjmač,ale jaký?Jinak pokuď ti jde zvuk,tak chyba by mělo být na tvé straně.Zkuz ty HD programy vymazat a znovu načíst.Když ten přijmač na chvilku odpojíš od sítě,nic se nestane. |
![]() Liska |
| 11.04.2009, 12:19.04 | |
RE: Promo akcia HDJestli máš Octagon, tak ho vypni vzadu a zas zapni, oni to potvůrky dělaj. Ale jinak, to snad nemyslíš vážně, ani nenapsat typ přijímače. Snad si nemyslíš, že by ta karta odkódovala jen zvuk a obraz ne... Pokud se moc neplatu, tak se odkóduje vždycky celej stream... |
![]() Fantomas |
| 11.04.2009, 12:34.05 | |
RE: Promo akcia HDNemá tam nahraný soft na SD??? :))) |
![]() zzaner |
| 11.04.2009, 12:50.11 | |
Promo akcia HDOspravedlňujem sa,že som neuviedol typ príjmača.Vlastním Comag HDS CI 100 |
![]() du4aguxr |
| 11.04.2009, 12:54.13 | |
Promo akcia HDOspravedlňujem sa,že som neuviedol typ príjmača.Vlastním Comag HDS CI 100 |
![]() du4aguxr |
| 11.04.2009, 13:47.06 | |
RE: Promo akcia HDPředpokládám, že je to propojené HDMI kabelem. |
![]() visper |
| 11.04.2009, 15:22.03 | |
Promo akcia HDSamozrejme,ide to cez kabel HDMI.Ostatné volné programy na satelitocho idú bez problémov. |
![]() du4aguxr |
| 11.04.2009, 19:22.41 | |
RE: Promo akcia HDA běžné programy Skylinku ti jdou? Třeba Nova sport HD by teď měl jít všem. Není přece možné aby ti odkódovali zvuk a obraz ne. |
![]() visper |