Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
11.04.2009, 15:56.36

karta digi

ztratil jsem kartu digi tv jde nahradit jinou kartou?
uživatel
ynezok
11.04.2009, 16:57.38

RE: karta digi

jo kartou digi tv jejich box nepodporuje jiné karty :((
uživatel
pit178
11.04.2009, 17:15.15

RE: karta digi

Kup si jakýkoliv přijímač který umí emulaci a kartu neřeš
uživatel
kimi
11.04.2009, 17:39.15

RE: karta digi

Díky.Používá intelsat dekodování cryptoworks nebo něco jiného? ;P
uživatel
ynezok
11.04.2009, 18:04.18

RE:karta digi

Digi používá Nagravision 2a 3. :lookaround: R^
uživatel
Saták1
11.04.2009, 18:36.27

RE: karta digi

karta je spárovaná s příjmačem, takže jiná tam nepujde ani origoš,problém hlas na operatora, ale počítej s postihem dle smlouvy, nebo počkej až DIGI zkrachuje, ale to zas nebudeš nic sledovat
uživatel
alha79
11.04.2009, 18:42.00

RE: karta digi

existuje jiná cesta jak lapat intelsat 10-02 s jiným poskytovatelem, :fuming:
uživatel
ynezok
11.04.2009, 20:09.19

@ynezok

môžeš nam to objasniť,ako si ju stratil???-v zime si škrabal sklo na aute a spadla ti do záveju??? R^ :bigeyes:
uživatel
mat
11.04.2009, 20:15.55

mat

:) R^ R^ R^
uživatel
vw1
11.04.2009, 21:44.17

mat

:scared: sežrali mi ji myši a děti si udělali ohníček
uživatel
ynezok
11.04.2009, 22:07.51

RE: karta digi

Rv ;P :laughing:
uživatel
mat
11.04.2009, 22:22.18

RE: karta digi

no tak to je zle ked si mysi nevychytal kup si macku :laughing:
uživatel
jopo166
12.04.2009, 11:05.56

ynezok

to som nevedel, že myšiam chutí plast od DIGI
uživatel
jklajban
12.04.2009, 12:06.40

karta digi

Ty myši museli být pořádně hladový :laughing:
uživatel
kvasnak
12.04.2009, 13:58.07

karta digi

to byli kybermyši vypuštěné Bursíkem na odstranění plastu.
uživatel
ynezok
12.04.2009, 20:39.38

RE: karta digi

Ešte by na zaujímalo, ako sa myš môže dostať ku karte ktorá je zavretá v prijímači... :)
uživatel
LuboTS
12.04.2009, 21:18.58

RE: karta digi

Dobrá otázka, to jsem zvědavej, co kolega na to. :lookaround:
uživatel
kvasnak
12.04.2009, 22:43.27

RE: karta digi

chalani,to nesmíte pouštět do bytu příbuzné a jejich všetečné dítka.Vlezou všude a nenechají nic na pokoji.K
úhoně přišel i bratrovo sat a zmizení karty si brácha všim
až když dojel po 14 dnech z práce.Vodnes jsem to já a čas.
uživatel
ynezok
13.04.2009, 20:55.23

RE: karta digi

Tenky srobik na krytke slotov to spravi, nie je to moc vidiet, vacsie dieta si sice mozno najde aj srobovak, ale to uz hadam stihnete odchytit.
uživatel
harmi