| 11.04.2009, 15:56.36 | |
karta digiztratil jsem kartu digi tv jde nahradit jinou kartou? |
![]() ynezok |
| 11.04.2009, 16:57.38 | |
RE: karta digijo kartou digi tv jejich box nepodporuje jiné karty :(( |
![]() pit178 |
| 11.04.2009, 17:15.15 | |
RE: karta digiKup si jakýkoliv přijímač který umí emulaci a kartu neřeš |
![]() kimi |
| 11.04.2009, 17:39.15 | |
RE: karta digiDíky.Používá intelsat dekodování cryptoworks nebo něco jiného? ;P |
![]() ynezok |
| 11.04.2009, 18:04.18 | |
RE:karta digiDigi používá Nagravision 2a 3. :lookaround: R^ |
![]() Saták1 |
| 11.04.2009, 18:36.27 | |
RE: karta digikarta je spárovaná s příjmačem, takže jiná tam nepujde ani origoš,problém hlas na operatora, ale počítej s postihem dle smlouvy, nebo počkej až DIGI zkrachuje, ale to zas nebudeš nic sledovat |
![]() alha79 |
| 11.04.2009, 18:42.00 | |
RE: karta digiexistuje jiná cesta jak lapat intelsat 10-02 s jiným poskytovatelem, :fuming: |
![]() ynezok |
| 11.04.2009, 20:09.19 | |
@ynezokmôžeš nam to objasniť,ako si ju stratil???-v zime si škrabal sklo na aute a spadla ti do záveju??? R^ :bigeyes: |
![]() mat |
| 11.04.2009, 20:15.55 | |
mat:) R^ R^ R^ |
![]() vw1 |
| 11.04.2009, 21:44.17 | |
mat:scared: sežrali mi ji myši a děti si udělali ohníček |
![]() ynezok |
| 11.04.2009, 22:07.51 | |
RE: karta digiRv ;P :laughing: |
![]() mat |
| 11.04.2009, 22:22.18 | |
RE: karta digino tak to je zle ked si mysi nevychytal kup si macku :laughing: |
![]() jopo166 |
| 12.04.2009, 11:05.56 | |
ynezokto som nevedel, že myšiam chutí plast od DIGI |
![]() jklajban |
| 12.04.2009, 12:06.40 | |
karta digiTy myši museli být pořádně hladový :laughing: |
![]() kvasnak |
| 12.04.2009, 13:58.07 | |
karta digito byli kybermyši vypuštěné Bursíkem na odstranění plastu. |
![]() ynezok |
| 12.04.2009, 20:39.38 | |
RE: karta digiEšte by na zaujímalo, ako sa myš môže dostať ku karte ktorá je zavretá v prijímači... :) |
![]() LuboTS |
| 12.04.2009, 21:18.58 | |
RE: karta digiDobrá otázka, to jsem zvědavej, co kolega na to. :lookaround: |
![]() kvasnak |
| 12.04.2009, 22:43.27 | |
RE: karta digichalani,to nesmíte pouštět do bytu příbuzné a jejich všetečné dítka.Vlezou všude a nenechají nic na pokoji.Kúhoně přišel i bratrovo sat a zmizení karty si brácha všim až když dojel po 14 dnech z práce.Vodnes jsem to já a čas. |
![]() ynezok |
| 13.04.2009, 20:55.23 | |
RE: karta digiTenky srobik na krytke slotov to spravi, nie je to moc vidiet, vacsie dieta si sice mozno najde aj srobovak, ale to uz hadam stihnete odchytit. |
![]() harmi |