| 11.04.2009, 14:17.30 | |
To jsme to dopracovalikam se poděla svoboda slova !!! |
![]() vkohler |
| 11.04.2009, 14:26.44 | |
RE: To jsme to dopracovaliakorát nevím co má sekce technika společného se svobodou slova R^ |
![]() slapet |
| 11.04.2009, 14:42.54 | |
vkohlerZbytečný thread na hranici spamu, který má za úkol vyvolat zbytečné vášně a sáhodlouhou diskusi na téma jakékoliv jiné, jen ne Rádio/TV/SAT technika.Pokud tě něco tíží, piš to sem: https://www.parabola.cz/forum/pripominka/ nebo na redakční mail, tu takový příspěvek nemá co hledat, zamykám. |
![]() D2MAC |