Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
11.04.2009, 14:17.30

To jsme to dopracovali

kam se poděla svoboda slova !!!
uživatel
vkohler
11.04.2009, 14:26.44

RE: To jsme to dopracovali

akorát nevím co má sekce technika společného se svobodou slova R^
uživatel
slapet
11.04.2009, 14:42.54

vkohler

Zbytečný thread na hranici spamu, který má za úkol vyvolat zbytečné vášně a sáhodlouhou diskusi na téma jakékoliv jiné, jen ne Rádio/TV/SAT technika.
Pokud tě něco tíží, piš to sem:

https://www.parabola.cz/forum/pripominka/

nebo na redakční mail, tu takový příspěvek nemá co hledat, zamykám.
uživatel
D2MAC