| 22.04.2009, 07:36.56 | |
AMOS,THOR,SIRIUS A HOT BIRD - jde to ?Dobré ráno všem ! Můj dotaz je prostý : Jdou naladit ( nastavit ) tyto družice - 4W, 1W, 5E a 13E na obyčejnou 80-tku nebo raději MAXIMUM E-85 Multifocus ? Má někdo zkušenost ??? Díky |
![]() m.night |
| 22.04.2009, 07:49.49 | |
RE: AMOS,THOR,SIRIUS A HOT BIRD - jde to ?toridal 55T |
![]() Stanowi94 |
| 22.04.2009, 07:51.25 | |
RE: AMOS,THOR,SIRIUS A HOT BIRD - jde to ?A střed ( 0 ) bude kde ? 1W ??? :O |
![]() m.night |
| 22.04.2009, 08:13.48 | |
takhle bych to řešil já...Na 80cm je příjem možný, ale...1W a 4W jsou moc blízko sebe a běžné LNB tak blízko k sobě nedostaneš. Řešil bych to pomocí třístupňového monobloku/V3 od Maximum/ pro 1W a 4W a zbytek přes relátko P 162IW position a dva obyčejné LNB/5E a 13E/.Monoblok V3 a přepínač P.162IW position společně zapojíš do přepínače P.162IW option.Vše lze ovládat jakýmkoliv přijímačem s podporou Diseqc 1.0. |
![]() Saxon |
| 22.04.2009, 08:14.29 | |
RE: AMOS,THOR,SIRIUS A HOT BIRD - jde to ?Ohnisko je z mechanického důvodu jasné - Sirius 5E. |
![]() Saxon |
| 22.04.2009, 08:29.03 | |
RE: AMOS,THOR,SIRIUS A HOT BIRD - jde to ?Mám to jak píše Saxon, akorát místo momobloku mám pro 1w a 4w lnb alps R^ |
![]() kubik7 |
| 22.04.2009, 08:30.39 | |
AMOS,THOR,SIRIUS A HOT BIRD - jde to ?.....Zkus napsat do vyhledávače nejlépe českého.....jaknamultifocus2.htm#update .....tam je napsáno vše i s foto |
![]() romik5 |
| 22.04.2009, 17:42.51 | |
RE: AMOS,THOR,SIRIUS A HOT BIRD - jde to ?Na ty 3 stupně tam dej inverto nebo sharp. |
![]() Tomik535 |
| 23.04.2009, 15:10.20 | |
dá saPresne tak to mam ako pises. 80tka parabolapozri obrazok: http://213.215.107.65/fotoalbumy/203/786/mf_203786473_afed99e5147837cbb85d8b48af70ca2a.jpg 13E +5E(stred) +1W(alps) +4W(alps) Bez vypadkov. a na to posledne ti pojde aj 5w. |
![]() Freedox |