Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
22.04.2009, 07:36.56

AMOS,THOR,SIRIUS A HOT BIRD - jde to ?

Dobré ráno všem ! Můj dotaz je prostý : Jdou naladit ( nastavit ) tyto družice - 4W, 1W, 5E a 13E na obyčejnou 80-tku nebo raději MAXIMUM E-85 Multifocus ? Má někdo zkušenost ??? Díky
uživatel
m.night
22.04.2009, 07:49.49

RE: AMOS,THOR,SIRIUS A HOT BIRD - jde to ?

toridal 55T
uživatel
Stanowi94
22.04.2009, 07:51.25

RE: AMOS,THOR,SIRIUS A HOT BIRD - jde to ?

A střed ( 0 ) bude kde ? 1W ??? :O
uživatel
m.night
22.04.2009, 08:13.48

takhle bych to řešil já...

Na 80cm je příjem možný, ale...
1W a 4W jsou moc blízko sebe a běžné LNB tak blízko k sobě nedostaneš.

Řešil bych to pomocí třístupňového monobloku/V3 od Maximum/ pro 1W a 4W a zbytek přes relátko P 162IW position a dva obyčejné LNB/5E a 13E/.Monoblok V3 a přepínač P.162IW position společně zapojíš do přepínače P.162IW option.Vše lze ovládat jakýmkoliv přijímačem s podporou Diseqc 1.0.
uživatel
Saxon
22.04.2009, 08:14.29

RE: AMOS,THOR,SIRIUS A HOT BIRD - jde to ?

Ohnisko je z mechanického důvodu jasné - Sirius 5E.
uživatel
Saxon
22.04.2009, 08:29.03

RE: AMOS,THOR,SIRIUS A HOT BIRD - jde to ?

Mám to jak píše Saxon, akorát místo momobloku mám pro 1w a 4w lnb alps R^
uživatel
kubik7
22.04.2009, 08:30.39

AMOS,THOR,SIRIUS A HOT BIRD - jde to ?

.....Zkus napsat do vyhledávače nejlépe českého
.....jaknamultifocus2.htm#update
.....tam je napsáno vše i s foto
uživatel
romik5
22.04.2009, 17:42.51

RE: AMOS,THOR,SIRIUS A HOT BIRD - jde to ?

Na ty 3 stupně tam dej inverto nebo sharp.
uživatel
Tomik535
23.04.2009, 15:10.20

dá sa

Presne tak to mam ako pises. 80tka parabola
pozri obrazok:

http://213.215.107.65/fotoalbumy/203/786/mf_203786473_afed99e5147837cbb85d8b48af70ca2a.jpg

13E +5E(stred) +1W(alps) +4W(alps)

Bez vypadkov. a na to posledne ti pojde aj 5w.
uživatel
Freedox