| 22.04.2009, 09:07.16 | |
PračkaBaba kupila novu pračku kde mám dát tu hadici aby to sousedovi nerušilo signal-děkuji za odpovědi hlavně Slovenským občanům.Kuva udělejte si vlastí forum a neserte |
![]() donkarlos |
| 22.04.2009, 09:13.08 | |
SousedSoused má stožár 1.10m-nevím jestli to není moc co jsi myslíte-měl by na něho dát vlajku aby měl lepší signál-myslím Slovenskou |
![]() donkarlos |
| 22.04.2009, 09:15.01 | |
donkarlosA tobě hrabe, nebo co se to děje? |
![]() visper |
| 22.04.2009, 09:15.32 | |
RE: PračkaTo vypadá na loupání perníčku :))) |
![]() technikTKR |
| 22.04.2009, 09:18.43 | |
donkarlosPartnerka nebyla ráno po vůli? :))) |
![]() Saxon |
| 22.04.2009, 09:41.03 | |
@donkarlosPrepáč,ale toto je československé fórum.Kontaktuj admina,on Ti to vysvetlí.To za prvé. A za druhé,blbé príspevky tu dávajú tak češi ako aj slováci.Je to 50 na 50.Tak neviem, o čo ti ide.... ;) |
![]() Milan C |
| 22.04.2009, 09:45.42 | |
RE: PračkaNo brain - no pain! :laughing: :laughing: |
![]() Dejf |
| 22.04.2009, 10:23.27 | |
donkarlosčo si pako alebo čo kua |
![]() Jupi |
| 22.04.2009, 10:42.08 | |
re: donkarlosvymeň dealera,nejaké divné (nevhodné slovo) ti predal :laughing: :laughing: :laughing: |
![]() NB501 |
| 22.04.2009, 11:53.11 | |
@ donkarloshmm a podle nicku soudím, že jsi národovec a nebo jenom omezenec ??? |
![]() pepiino |
| 22.04.2009, 12:07.06 | |
donkarlosspam ... mas padaka na 14 dni, doufam ze ti pak v te hlave rozsviti ... |
![]() 007 |