Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
22.04.2009, 09:07.16

Pračka

Baba kupila novu pračku kde mám dát tu hadici aby to sousedovi nerušilo signal-děkuji za odpovědi hlavně Slovenským občanům.Kuva udělejte si vlastí forum a neserte
uživatel
donkarlos
22.04.2009, 09:13.08

Soused

Soused má stožár 1.10m-nevím jestli to není moc co jsi myslíte-měl by na něho dát vlajku aby měl lepší signál-myslím Slovenskou
uživatel
donkarlos
22.04.2009, 09:15.01

donkarlos

A tobě hrabe, nebo co se to děje?
uživatel
visper
22.04.2009, 09:15.32

RE: Pračka

To vypadá na loupání perníčku :)))
uživatel
technikTKR
22.04.2009, 09:18.43

donkarlos

Partnerka nebyla ráno po vůli? :)))
uživatel
Saxon
22.04.2009, 09:41.03

@donkarlos

Prepáč,ale toto je československé fórum.Kontaktuj admina,on Ti to vysvetlí.To za prvé. A za druhé,blbé príspevky tu dávajú tak češi ako aj slováci.Je to 50 na 50.Tak neviem, o čo ti ide.... ;)
uživatel
Milan C
22.04.2009, 09:45.42

RE: Pračka

No brain - no pain! :laughing: :laughing:
uživatel
Dejf
22.04.2009, 10:23.27

donkarlos

čo si pako alebo čo kua
uživatel
Jupi
22.04.2009, 10:42.08

re: donkarlos

vymeň dealera,nejaké divné (nevhodné slovo) ti predal :laughing: :laughing: :laughing:
uživatel
NB501
22.04.2009, 11:53.11

@ donkarlos

hmm a podle nicku soudím, že jsi národovec a nebo jenom omezenec ???
uživatel
pepiino
22.04.2009, 12:07.06

donkarlos

spam ... mas padaka na 14 dni, doufam ze ti pak v te hlave rozsviti ...
uživatel
007