| 22.04.2009, 08:37.50 | |
UpscalingZdravím a prosím o sdělení, které sat.přijímače umí upscaling ? Díky předem. |
![]() radek1 |
| 22.04.2009, 09:06.14 | |
RE: UpscalingA proč satelitní přijímače, když totéž (tj. ten upscaling) udělá i každý HD zobrazovač? A možná ještě líp... |
![]() technikTKR |
| 22.04.2009, 09:33.58 | |
Určitěkvalitnější HD zobrazovač téměř vždy a každý. |
![]() hobo |
| 22.04.2009, 09:51.07 | |
RE: UpscalingVšechny HD přijímače umí upscaling. Jinak by nemohly pustit SD vysílání po HDMI kabelu. Taky musí umět downscaling, aby mohly pustit HD po scartu jako obyčejný PAL 576i. Jinak by ty skleněné TV vyletěly komínem. |
![]() visper |
| 22.04.2009, 09:55.30 | |
RE: UpscalingMoje skúsenosti vravia,že dvaja urobia viac ako jeden. Teda ak ma upscaling sat.príjmač a aj televízor, tak je vo výsledku obraz krajší. Inak asi každý sat.príjmač s HDMI má upscaling. Dobrý a lacný je napr. Comag SL100HD. |
![]() atras2 |
| 22.04.2009, 10:09.01 | |
Pochybujiže ten Comaq provede upravu rozlišení lépe než TV za 40-50 tisíc a to se bavíme o lehce nadpruměrné TV. |
![]() hobo |
| 22.04.2009, 10:30.26 | |
RE: UpscalingSprávne, kvalitný obraz je hlavne otázkou peňazí.Ale v nizkej cenovej hladine (t.j. TV cca 20 az 30 tis. CZK) je lepšie sa spoľahnúť na upscaling sat.príjmača. |
![]() atras2 |
| 22.04.2009, 11:04.41 | |
RE: Upscalingza těch 50.000 už se dá poskládat celý kompletní domácí audiovizuální centrum do menšího pokoje včetně HTPC. nebude to žádnej high-end ale ani nejlevnější šmejd a snaha se taky počítá. nakonec většina lidí ani to nikdy mít nebude a vždycky kupuje to nejlevnější a vůbec ani nehledí na smysl a kvalitu, jak potvrzujou prodejci set-top-boxů teď v Praze, těsně před vypnutím analogu. |
![]() vortimond |
| 22.04.2009, 11:08.28 | |
No nevímto ale bude hodně chudobné audiovizuální centrum.Nějak si ho ani dost dobře neumím představit. |
![]() hobo |
| 22.04.2009, 11:16.02 | |
RE: Upscalingjá jo. já mám barvitou představivost :laughing: prosím tě, pro většinu lidí je luxus i HD sat-přijímač. |
![]() vortimond |
| 22.04.2009, 11:44.42 | |
To jetaky pravda.Ale já tu představivost asi nemám. |
![]() hobo |
| 22.04.2009, 12:05.02 | |
RE: Upscalingdost lidi nedá prachy ani za Multi - kdo by to furt přepínal, a koukaj na 55 CRT. Ale zase na druhý straně požadavky na HD a domáci kino, je to rúzné |
![]() pepiino |
| 22.04.2009, 12:44.39 | |
RE: UpscalingPro normální lidi, kterým se zatím nezdá počet a programové složení HD kanálů dostatečné a hlavně, ne každý míří hned nad hranice 30 či 40-ti tis.Kč podle mé vlastní zkušenosti, získané odpozorováním cca 15 různých SD sat.recieverů je kvalitativně dostatečná volba - HD ready plazma 106 + SD reciever Opensat 3500 s HDMI výstupem. Samozřejmě to není HD formát, ale je to lepší než špatné HD. Neboť tam není to očekávání. |
![]() Hajda |
| 22.04.2009, 12:45.36 | |
Zaseale když už HD tak to poslouchat z TV?Mám pocit,že HD a domácí kvalitní kino k sobě tak nějak patří. |
![]() hobo |