Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
01.05.2009, 14:45.45

Ako mam dat kody do opensat 3000crci

Mam kod zo stranky ale nepise ktory je to riadok,lebo viem že do 1.riadku sa pise spolu 1. a 2. riadok a 3. a 4.riadok sa pise spolu do 2.riadku. Ale tam je len 00 a kod a 10 a kod,ktory tu nejdem pisat. Takze, do ktoreho riadku mam napisat v opensate tie riadky 00 a 10? viem ze to je iba jeden riadok dokopy,to viem. Ale ktory je to riadok?

DIKY
uživatel
jack2500
01.05.2009, 15:32.18

RE: Ako mam dat kody do opensat 3000crci

Keys s riadkom 00
uživatel
vw1