Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
01.05.2009, 15:41.24

History channel SD-hláška o kontrole karty

U programu History channel se mi neustále od samého začátku zobrazuje hláška - prosím zkontrolujte svoji kartu,Zmáčknutím tlačítek exit, o.k. menu či jiné se to ztratí,přesto to obtěžuje.Domníval jsem se ,že přidáním české audio stopy se to vyřeší,bohužel ne.Za případnou radu díky .Mám Kaon 570.
uživatel
TomHB
01.05.2009, 18:08.41

History channel SD-hláška o kontrole karty

Máš zaplacený Multi ? Na Vantage 7100S žádný problém, žádná hláška.
uživatel
Nervoš
01.05.2009, 18:16.17

RE: History channel SD-hláška o kontrole karty

Kromě HD balíčku mám vše zaplacené.
uživatel
TomHB
07.05.2009, 23:06.24

RE: History channel SD-hláška o kontrole karty

I mě to taky někdy blbne.
uživatel
lipagamb