| 01.05.2009, 15:41.24 | |
History channel SD-hláška o kontrole kartyU programu History channel se mi neustále od samého začátku zobrazuje hláška - prosím zkontrolujte svoji kartu,Zmáčknutím tlačítek exit, o.k. menu či jiné se to ztratí,přesto to obtěžuje.Domníval jsem se ,že přidáním české audio stopy se to vyřeší,bohužel ne.Za případnou radu díky .Mám Kaon 570. |
![]() TomHB |
| 01.05.2009, 18:08.41 | |
History channel SD-hláška o kontrole kartyMáš zaplacený Multi ? Na Vantage 7100S žádný problém, žádná hláška. |
![]() Nervoš |
| 01.05.2009, 18:16.17 | |
RE: History channel SD-hláška o kontrole kartyKromě HD balíčku mám vše zaplacené. |
![]() TomHB |
| 07.05.2009, 23:06.24 | |
RE: History channel SD-hláška o kontrole kartyI mě to taky někdy blbne. |
![]() lipagamb |