Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
01.05.2009, 16:51.45

protokol cccam

chcem sa len opytat je to tak, že tento protokol funguje zatial len s použitím linuxových sat. prijímacov, alebo aj na bežných softoch v sat.prijímacoch
uživatel
NORBERTOO
01.05.2009, 17:45.23

protokol

ty len zistujes zistujes a ked ti niekto chce pomoct tak ho ignorujes
uživatel
easy
01.05.2009, 18:35.47

RE: protokol cccam

no že se vzrušuješ to je přeci NORBERTOO :laughing:
uživatel
alda