| 01.05.2009, 16:51.45 | |
protokol cccamchcem sa len opytat je to tak, že tento protokol funguje zatial len s použitím linuxových sat. prijímacov, alebo aj na bežných softoch v sat.prijímacoch |
![]() NORBERTOO |
| 01.05.2009, 17:45.23 | |
protokolty len zistujes zistujes a ked ti niekto chce pomoct tak ho ignorujes |
![]() easy |
| 01.05.2009, 18:35.47 | |
RE: protokol cccamno že se vzrušuješ to je přeci NORBERTOO :laughing: |
![]() alda |