| 01.05.2009, 17:22.15 | |
Koupím motorZdravím,odkoupím motor jakékoli značky.Mám parabolu 80cm a potřebuji už chytat z více družic.Cenu nabídněte nebo pišne na e-mail Tomzautocontu@seznam.czDále se chci zeptat,když dám motor,parabolu a Monoblock Mascom.Bude to fungovat jako single s tím motorem? Kdyžtak bych dal na parabolu jenom single a monoblock prodal.Poradte.Díky |
![]() Foma |
| 01.05.2009, 18:17.04 | |
RE: Koupím motoruž jednou Ti psali že je zde sekce bazar, to jsi to ještě nepobral??? Monoblok vyhoď. Na parabole s natáčením je úplně zcestnej. |
![]() poky1 |
| 01.05.2009, 18:37.05 | |
RE: Koupím motoruž měl dost nabídek neví co chce dle mého. |
![]() alda |
| 01.05.2009, 18:39.52 | |
RE: Koupím motorjj, vím ;) pitomý SG koupí za litr co by ještě chtěl? Za 5kilo jetej bez záruky? Hm, to by si pomohl. :laughing: |
![]() poky1 |
| 01.05.2009, 18:53.50 | |
RE: Koupím motorsi myslí, že je jeden z mála, kdo má smysl pro nesmysl. ale to je celkem běžná schopnost. |
![]() vortimond |
| 01.05.2009, 18:57.58 | |
RE: Koupím motorKoupím králíkům pytel uhlí. Jestli to ty bestie nebudou žrát, tak to hodím do pece.. |
![]() Tomik535 |
| 01.05.2009, 19:00.37 | |
RE: Koupím motorto je jasný, přece je nebudeš žrát tepelně neupravený :laughing: |
![]() poky1 |
| 01.05.2009, 19:20.31 | |
Koupím motormotor kupuj od profesionálů,/nový/ jinak když ho koupíš z druhé ruky dejsi ho mantážně upravit od toho kdo Ti ho prodá,nastaví Ti vše OK,nedělej to sám,pak tady zase budeš křičet,že Ti to nefunguje!!! :))) :))) :))) to je moje vizitka,jinak to nedělám,a mám klid na duši!!!Beru taky motory z druhé ruky,ale vše si nejdříve přezkouším!!!!!! :8) :8) :8) :8) R^ a že jich mám za sebou už kolem 100 ks,!!!!!!! |
![]() hery |
| 01.05.2009, 19:29.19 | |
RE: Koupím motorpodle toho se pozná na co myslíš. knihy příkladně souvisí s trávením. proto většina lidí na čte, když dřepí na záchodě. |
![]() vortimond |
| 01.05.2009, 19:30.33 | |
Tomik535Ahoj dystak mam jeste tri metraky briket tak napis dodam :laughing: Moji kralici zerou jen drevo, uhli je na nic :8) Lukas |
![]() lak |
| 01.05.2009, 19:41.34 | |
Tomaorigo moteck 2100A je na GSM sekce ceník,stojí 1500,před 3 roky jsem ho koupil za 2litry,ale vyplatil se,jinak hledej. |
![]() spyko |
| 01.05.2009, 20:39.28 | |
RE: Koupím motormam 5 let moteck 2100 a pohoa ale klidně bych vyměnil ;) |
![]() alda |
| 01.05.2009, 20:59.34 | |
Koupím motormám tady asi šest motorů SG 2100 na zemi na balkoně,žena mi nadává,že tam je bordel,jestli jeden chceš domluvíme se,skoro jak zadarmno,ale prosím Tě nauč se aspoň,malinko jeho nastavení,né jen 0 BOD,ALE I POTOM DLE POKYNŮ V menu PŘÍSTROJE,JINAKL JSEM ZLÝ. |
![]() hery |
| 01.05.2009, 21:23.18 | |
RE: Koupím motor:laughing: :laughing: |
![]() alda |
| 01.05.2009, 21:53.18 | |
aldaMŮŽEŠ MI SDĚLIT,KOLEGO CO tĚ ROZESMÁLO???? |
![]() hery |
| 01.05.2009, 22:33.10 | |
@heryZdravím,můžem se něják domluvit???Zájem mám a návod si seženu a nebo tady mám návod ještě od Mascomu.Můj e-mail tomzautocontu@seznam.cz |
![]() Foma |