Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
01.05.2009, 17:22.15

Koupím motor

Zdravím,odkoupím motor jakékoli značky.Mám parabolu 80cm a potřebuji už chytat z více družic.Cenu nabídněte nebo pišne na e-mail Tomzautocontu@seznam.cz

Dále se chci zeptat,když dám motor,parabolu a Monoblock Mascom.Bude to fungovat jako single s tím motorem?
Kdyžtak bych dal na parabolu jenom single a monoblock prodal.Poradte.Díky
uživatel
Foma
01.05.2009, 18:17.04

RE: Koupím motor

už jednou Ti psali že je zde sekce bazar, to jsi to ještě nepobral??? Monoblok vyhoď. Na parabole s natáčením je úplně zcestnej.
uživatel
poky1
01.05.2009, 18:37.05

RE: Koupím motor

už měl dost nabídek neví co chce dle mého.
uživatel
alda
01.05.2009, 18:39.52

RE: Koupím motor

jj, vím ;) pitomý SG koupí za litr co by ještě chtěl? Za 5kilo jetej bez záruky? Hm, to by si pomohl. :laughing:
uživatel
poky1
01.05.2009, 18:53.50

RE: Koupím motor

si myslí, že je jeden z mála, kdo má smysl pro nesmysl. ale to je celkem běžná schopnost.
uživatel
vortimond
01.05.2009, 18:57.58

RE: Koupím motor

Koupím králíkům pytel uhlí. Jestli to ty bestie nebudou žrát, tak to hodím do pece..
uživatel
Tomik535
01.05.2009, 19:00.37

RE: Koupím motor

to je jasný, přece je nebudeš žrát tepelně neupravený :laughing:
uživatel
poky1
01.05.2009, 19:20.31

Koupím motor

motor kupuj od profesionálů,/nový/ jinak když ho koupíš z druhé ruky dejsi ho mantážně upravit od toho kdo Ti ho prodá,nastaví Ti vše OK,nedělej to sám,pak tady zase budeš křičet,že Ti to nefunguje!!! :))) :))) :))) to je moje vizitka,jinak to nedělám,a mám klid na duši!!!Beru taky motory z druhé ruky,ale vše si nejdříve přezkouším!!!!!! :8) :8) :8) :8) R^ a že jich mám za sebou už kolem 100 ks,!!!!!!!
uživatel
hery
01.05.2009, 19:29.19

RE: Koupím motor

podle toho se pozná na co myslíš. knihy příkladně souvisí s trávením. proto většina lidí na čte, když dřepí na záchodě.
uživatel
vortimond
01.05.2009, 19:30.33

Tomik535

Ahoj dystak mam jeste tri metraky briket tak napis dodam :laughing: Moji kralici zerou jen drevo, uhli je na nic :8) Lukas
uživatel
lak
01.05.2009, 19:41.34

Toma

origo moteck 2100A je na GSM sekce ceník,stojí 1500,před 3 roky jsem ho koupil za 2litry,ale vyplatil se,jinak hledej.
uživatel
spyko
01.05.2009, 20:39.28

RE: Koupím motor

mam 5 let moteck 2100 a pohoa ale klidně bych vyměnil ;)
uživatel
alda
01.05.2009, 20:59.34

Koupím motor

mám tady asi šest motorů SG 2100 na zemi na balkoně,žena mi nadává,že tam je bordel,jestli jeden chceš domluvíme se,skoro jak zadarmno,ale prosím Tě nauč se aspoň,malinko jeho nastavení,né jen 0 BOD,ALE I POTOM DLE POKYNŮ V menu PŘÍSTROJE,JINAKL JSEM ZLÝ.
uživatel
hery
01.05.2009, 21:23.18

RE: Koupím motor

:laughing: :laughing:
uživatel
alda
01.05.2009, 21:53.18

alda

MŮŽEŠ MI SDĚLIT,KOLEGO CO tĚ ROZESMÁLO????
uživatel
hery
01.05.2009, 22:33.10

@hery

Zdravím,můžem se něják domluvit???Zájem mám a návod si seženu a nebo tady mám návod ještě od Mascomu.Můj e-mail tomzautocontu@seznam.cz
uživatel
Foma