Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
01.05.2009, 17:34.56

GITAL - ZMĚNA REGIONU CZ NA SK - NEJDE :-(

Někdy před šesti hodinami jsem provedl pomocí sms změnu regionu na dekódovací kartě Gital z ČR na SK. Potvrzovací sms s textem o přijetí požadavku dorazila během chvilky. Receiver jsem nastavil na ČT1, po více jak hodně i na ČT2 a poté i na TV Nova jak bylo psáno na stránkách Gitalu, změna měla proběhnout do 15 minut, ale stále nic. Ještě doplním, že mám plný tarif, zápisy na karty chodí jinak normálně. Tak kde je chyba?
uživatel
Pavlos PM
01.05.2009, 18:55.02

RE: GITAL - ZMĚNA REGIONU CZ NA SK - NEJDE :-(

plný tarif? To je co?
Musíš mít poslední neplacené bez omezení..
uživatel
Tomik535
01.05.2009, 23:31.25

Tomik535

Ano, presne to mam ... Tak jsem to myslel, ale i tak zadny zapis nedorazil :-(
uživatel
Pavlos PM