Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
01.05.2009, 17:58.03

ferda8900 a externí disk problémy

nevíte co může zpusobovat špatnou komunikaci mezi pevným diskem s vlastním napájením a ferdou?někdy my ho to příjme bez problémů a někdy zas musím znova nahodit ferdu přes kolebkovej vypínač aby ho to našlo.dík za rady!!
uživatel
ondra700
01.05.2009, 18:12.09

RE: ferda8900 a externí disk problémy

nekompatibilní HDD, mrkni k ferdovi do kuchyně (jejich web výrobce), máš tam jmenovitě popsané výrobce. Také blbej soft a pak i obsluha. Spíše naopak bych řekl že u novějších verzí softů bych řekl že se to už dostalo na solidní úroveň.
uživatel
poky1
01.05.2009, 18:17.14

RE: ferda8900 a externí disk problémy

kde prosím jsou popsaný ty výrobci?na jejich stránkách jsem nic nenašel díky!
uživatel
ondra700
01.05.2009, 18:18.54

RE: ferda8900 a externí disk problémy

mě pomohl "nový" soft. od 11.15.0D mi přestalo v nepravidelných intervalech blbnout nahrávání a disk se načítá po restartu taky rychlejc. používám my book od WD.
uživatel
bodlok
01.05.2009, 18:23.40

RE: ferda8900 a externí disk problémy

a co origoš soft?
uživatel
ondra700
01.05.2009, 18:23.56

RE: ferda8900 a externí disk problémy

když si stáhneš z jejich stránky soft je to popsané v přiloženém texťáku, nejlepší bude napsat co tam máš za výtvor, jinak ten nový 1.15 co zde někdo psal není vůbec nový, nej poslední doby je ofiko 1.19.3A, sice se zhoršila spolupráce s některými CAMy, ale je dobrej, ale je zde mnoho změn.
uživatel
poky1
01.05.2009, 18:27.55

RE: ferda8900 a externí disk problémy

je to v přiloženém PDFku k origoš softu.
ano, 1.15 neni nový soft, ale je první od kterého funguje bez problému nahrávání...
uživatel
bodlok
01.05.2009, 18:29.14

RE: ferda8900 a externí disk problémy

jo a základní podmínka kterou sem opominul je zformátování FAT32
uživatel
poky1
01.05.2009, 18:46.43

RE: ferda8900 a externí disk problémy

to sice tam popsaný je ale polsky!!a mam tam soft 1.19.3A.disk verbatim s vlastním napájením.
uživatel
ondra700
01.05.2009, 18:50.49

RE: ferda8900 a externí disk problémy

WD a ostatní značky snad přeložíš ne? Jo a Verbatim tam není ani náhodou.
uživatel
poky1
01.05.2009, 18:59.48

RE: ferda8900 a externí disk problémy

ale má to fungovat s každým pevným diskem stačí naformátovat na fat32!Takže nezbývá asi jen čekat na nový soft.že
uživatel
ondra700
01.05.2009, 19:02.05

RE: ferda8900 a externí disk problémy

kde si vzal tuhle informaci??? Něco o nekompaktibilitě si nikdy neslyšel? Co si napsal je blbost a to prvotřídní.
uživatel
poky1
01.05.2009, 19:05.10

RE: ferda8900 a externí disk problémy

a co může bejt na pevným disku tak nekompatibilního?
uživatel
ondra700
01.05.2009, 19:07.10

RE: ferda8900 a externí disk problémy

můžu Tě uklidnit že i jiné a to mnohem dražší přístroje mají tyhle problémy
uživatel
poky1
01.05.2009, 19:07.29

RE: ferda8900 a externí disk problémy

to by potom nefungovali i některý fleshky!!A zatím mě fungovali a fungujou všechny a že sem jich už vystřídal!!!
uživatel
ondra700
01.05.2009, 19:09.27

RE: ferda8900 a externí disk problémy

pokud víš jak obsluhovat ferdu, připojit HDD, vypnout vzadu kolébkou od elektriky, zformátovat ferdou a nejedeto, tak je HDD na 3,14ču :8)
uživatel
poky1
01.05.2009, 19:09.57

RE: ferda8900 a externí disk problémy

a flešky nejsou napájené
uživatel
poky1
01.05.2009, 19:14.17

RE: ferda8900 a externí disk problémy

teď tě nechápu!fleshky jdou od jakéhokoli výrobce a napájejí se přímo z ferdy!takže není důvod proč by neměl jít i externí disk s vlastním napájením.napájení tam roli nehraje
uživatel
ondra700
01.05.2009, 19:17.57

RE: ferda8900 a externí disk problémy

zkus na pomalé flešky nahrát kvalitní HD, pak si to přehraj a už nenapíšeš takovou kravinu že jsou všechny OK, prostě kup HDD co doporučuje výrobce a máš po starostech, není už nic více co dodat.
uživatel
poky1
01.05.2009, 19:27.14

RE: ferda8900 a externí disk problémy

a to je který??a hd mě zvladaj všechny fleshky!!
uživatel
ondra700
01.05.2009, 20:45.47

ondra700

už odmítám se tady stále zmiňovat o těchto věcech.které když to umíš chodí vždy OK,Starej se spíš o to aby Ti nevypadly zuby,aby vůbec šel Sky link,a dej už pokoj,/makej,zkoušej/ a pak sem piš/jseš zrovna z těch,kteří asi stále využívají blbosti jiných./zde u více zmiňovaných nejsou problémy/Záleží u ferdy vždy jaký máš soft,co umí a co je schopný akceptovat,to není U OCTAGONU a VANTAGE,tam to vše jede OK Octagon Sata ,Vantage USB,když to nezvládáš tak to prodej,a kup si něco co je pro Tebe jednoduší.A bude tady klid.To mám strašně rád,koupí přístroj a pak ho neumí de/e/bil ani pustit. :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing:
uživatel
hery