| 01.05.2009, 17:58.03 | |
ferda8900 a externí disk problémynevíte co může zpusobovat špatnou komunikaci mezi pevným diskem s vlastním napájením a ferdou?někdy my ho to příjme bez problémů a někdy zas musím znova nahodit ferdu přes kolebkovej vypínač aby ho to našlo.dík za rady!! |
![]() ondra700 |
| 01.05.2009, 18:12.09 | |
RE: ferda8900 a externí disk problémynekompatibilní HDD, mrkni k ferdovi do kuchyně (jejich web výrobce), máš tam jmenovitě popsané výrobce. Také blbej soft a pak i obsluha. Spíše naopak bych řekl že u novějších verzí softů bych řekl že se to už dostalo na solidní úroveň. |
![]() poky1 |
| 01.05.2009, 18:17.14 | |
RE: ferda8900 a externí disk problémykde prosím jsou popsaný ty výrobci?na jejich stránkách jsem nic nenašel díky! |
![]() ondra700 |
| 01.05.2009, 18:18.54 | |
RE: ferda8900 a externí disk problémymě pomohl "nový" soft. od 11.15.0D mi přestalo v nepravidelných intervalech blbnout nahrávání a disk se načítá po restartu taky rychlejc. používám my book od WD. |
![]() bodlok |
| 01.05.2009, 18:23.40 | |
RE: ferda8900 a externí disk problémya co origoš soft? |
![]() ondra700 |
| 01.05.2009, 18:23.56 | |
RE: ferda8900 a externí disk problémykdyž si stáhneš z jejich stránky soft je to popsané v přiloženém texťáku, nejlepší bude napsat co tam máš za výtvor, jinak ten nový 1.15 co zde někdo psal není vůbec nový, nej poslední doby je ofiko 1.19.3A, sice se zhoršila spolupráce s některými CAMy, ale je dobrej, ale je zde mnoho změn. |
![]() poky1 |
| 01.05.2009, 18:27.55 | |
RE: ferda8900 a externí disk problémyje to v přiloženém PDFku k origoš softu.ano, 1.15 neni nový soft, ale je první od kterého funguje bez problému nahrávání... |
![]() bodlok |
| 01.05.2009, 18:29.14 | |
RE: ferda8900 a externí disk problémyjo a základní podmínka kterou sem opominul je zformátování FAT32 |
![]() poky1 |
| 01.05.2009, 18:46.43 | |
RE: ferda8900 a externí disk problémyto sice tam popsaný je ale polsky!!a mam tam soft 1.19.3A.disk verbatim s vlastním napájením. |
![]() ondra700 |
| 01.05.2009, 18:50.49 | |
RE: ferda8900 a externí disk problémyWD a ostatní značky snad přeložíš ne? Jo a Verbatim tam není ani náhodou. |
![]() poky1 |
| 01.05.2009, 18:59.48 | |
RE: ferda8900 a externí disk problémyale má to fungovat s každým pevným diskem stačí naformátovat na fat32!Takže nezbývá asi jen čekat na nový soft.že |
![]() ondra700 |
| 01.05.2009, 19:02.05 | |
RE: ferda8900 a externí disk problémykde si vzal tuhle informaci??? Něco o nekompaktibilitě si nikdy neslyšel? Co si napsal je blbost a to prvotřídní. |
![]() poky1 |
| 01.05.2009, 19:05.10 | |
RE: ferda8900 a externí disk problémya co může bejt na pevným disku tak nekompatibilního? |
![]() ondra700 |
| 01.05.2009, 19:07.10 | |
RE: ferda8900 a externí disk problémymůžu Tě uklidnit že i jiné a to mnohem dražší přístroje mají tyhle problémy |
![]() poky1 |
| 01.05.2009, 19:07.29 | |
RE: ferda8900 a externí disk problémyto by potom nefungovali i některý fleshky!!A zatím mě fungovali a fungujou všechny a že sem jich už vystřídal!!! |
![]() ondra700 |
| 01.05.2009, 19:09.27 | |
RE: ferda8900 a externí disk problémypokud víš jak obsluhovat ferdu, připojit HDD, vypnout vzadu kolébkou od elektriky, zformátovat ferdou a nejedeto, tak je HDD na 3,14ču :8) |
![]() poky1 |
| 01.05.2009, 19:09.57 | |
RE: ferda8900 a externí disk problémya flešky nejsou napájené |
![]() poky1 |
| 01.05.2009, 19:14.17 | |
RE: ferda8900 a externí disk problémyteď tě nechápu!fleshky jdou od jakéhokoli výrobce a napájejí se přímo z ferdy!takže není důvod proč by neměl jít i externí disk s vlastním napájením.napájení tam roli nehraje |
![]() ondra700 |
| 01.05.2009, 19:17.57 | |
RE: ferda8900 a externí disk problémyzkus na pomalé flešky nahrát kvalitní HD, pak si to přehraj a už nenapíšeš takovou kravinu že jsou všechny OK, prostě kup HDD co doporučuje výrobce a máš po starostech, není už nic více co dodat. |
![]() poky1 |
| 01.05.2009, 19:27.14 | |
RE: ferda8900 a externí disk problémya to je který??a hd mě zvladaj všechny fleshky!! |
![]() ondra700 |
| 01.05.2009, 20:45.47 | |
ondra700už odmítám se tady stále zmiňovat o těchto věcech.které když to umíš chodí vždy OK,Starej se spíš o to aby Ti nevypadly zuby,aby vůbec šel Sky link,a dej už pokoj,/makej,zkoušej/ a pak sem piš/jseš zrovna z těch,kteří asi stále využívají blbosti jiných./zde u více zmiňovaných nejsou problémy/Záleží u ferdy vždy jaký máš soft,co umí a co je schopný akceptovat,to není U OCTAGONU a VANTAGE,tam to vše jede OK Octagon Sata ,Vantage USB,když to nezvládáš tak to prodej,a kup si něco co je pro Tebe jednoduší.A bude tady klid.To mám strašně rád,koupí přístroj a pak ho neumí de/e/bil ani pustit. :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: |
![]() hery |