| 01.05.2009, 18:35.02 | |
Golden Interstár t/s 870. Nový Sw 29.Aprýl2009Dobrý večer. Zkoušel jsem tento nový soft a dopadl celkem dobře.Přes tlačítko OK a F1 jde prohlížet fotky v mp3jpeg.V uživatelském menu je nová položka Automat rolování zřejmě se jedná o Auto update ON/OF.Tytulky se zobrazují dobře a nebyl žádný restart.Pozor na předešlé sw. Březen-Duben.Nadále je špatný ukazatel kvality sign.To je chronická nemoc.Ted už aby vyšla verze HS.Zkoušejte, ale podle mne je to dobrý. R^ R^ :)) |
![]() koax |
| 01.05.2009, 18:56.40 | |
RE: Golden Interstár t/s 870. Nový Sw 29.Aprýl...ale trvalo to dost dlouho než jim došlo že by bylo potřeba vypínat AU :))) jen aby to ještě funguvalo, přepiš klíče a vyzkoušej a dej vědět, zrovna nemám žádnej GI po ruce, tak sám nemohu. |
![]() poky1 |
| 01.05.2009, 19:19.44 | |
RE: Golden Interstár t/s 870. Nový Sw 29.Aprýl...Tak tohohle jsem si nevšiml,po nahrání softu je ta položka Automat rolování OFF,protože jsem zkoušel přepsat klíče a nenaběhly,Vrátil jsem se k softu 2.4. a testl jsem AU a naběhlo okamžitě,takže usuzuji že polořka je OFF a nebo AU nefunguje na novém softu.Testnout to mohu až zítra,kdo muže dnes napište. |
![]() habr |
| 01.05.2009, 21:40.07 | |
Pár postřehůTaky jsem v poslední době trošku laboroval s několika softy ve verzích HS a kupodivu jde vyřadit AU také pouhým vloženým modulem (u mne je to Eurocam) a také další možnost k vypnutí AU je dát v položce sdílení karty aktualizace na OFF.Moje předešlé zmatečné výroky o nepřítomnosti AU v těchto HS softech,konečně se tímto vysvětlují. :-/ |
![]() martin5 |
| 01.05.2009, 21:59.35 | |
RE: Golden Interstár t/s 870. Nový Sw 29.Aprýl...Já mám 25.7.2008.Au fachčí dobře,titulky bez problémů. Jinak díky za info. |
![]() Ji.sat |
| 01.05.2009, 22:11.45 | |
Golden Interstar - S780CRCI XspeedAj pri tomto modele funguje vypnutie Au v menu zdielanie !!! Dík za túto dôležitú informáciu HABR R^ ...soft 24.03.2009 |
![]() sivko44 |
| 02.05.2009, 10:35.21 | |
RE: Golden Interstár t/s 870. Nový Sw 29.Aprýl...Dnes jsem konečně testnul tento nový soft a můžu konstatovat,že vypnutí rolování opravdu funguje,i když stejný efekt opět udělal zasunutý modul ve slotu.Ukazatel signálu se zlepšil,ale měřák ještě nenahradí :(( Jinak se už taky těším na HS verzi R^ |
![]() martin5 |
| 02.05.2009, 11:06.41 | |
...a je to tadyOpět DVB tytulky přepsaly seting na NatGeo Wild Rv ;P :(( |
![]() martin5 |
| 02.05.2009, 13:35.34 | |
RE: Golden Interstár t/s 870. Nový Sw 29.Aprýl...Tak to je škoda. Nezkoušel jsem to dlouho.Tak to ho smažu z flešky i počítače. Ten novejHS až vyjde tak bude asi taky naprd. :( :( |
![]() koax |