| 01.05.2009, 19:00.45 | |
Problémy s motoremMám problém s motorem ,nepamatuje si nastavení.Jde mi naladit velkou Astru.nemohu naladit malou Astru ani Thor 23. Más systém Diseqc ,přijímač Golden Interstar 7700. Na malou astru mi to naladí věci které tam nemají být.poradte prosím. |
![]() elbunda |
| 01.05.2009, 19:06.57 | |
RE: Problémy s motoremReset motora /aj keď nepíšeš aký typ máš/ a nastav protokol USALS - zadaj parametre a malo by to chodiť bez problémov |
![]() yloh |
| 01.05.2009, 19:14.01 | |
RE: Problémy s motoremmalá VELKÁ astra :)) |
![]() Tomik535 |
| 01.05.2009, 19:17.58 | |
RE: Problémy s motoremNo čo na "malej Astre" je menej programov ako na "veľkej" - to dá rozum :))) |
![]() yloh |
| 01.05.2009, 20:04.41 | |
RE: Problémy s motoremDík Astra mi už jde.Ještě mi zbývá THOR 23 na frekvenci 12 687 na které bych měl naladit např. Sport 1,ho nenaladím a skáče mi tam jediná stanice Luxe...........proč díky |
![]() elbunda |
| 01.05.2009, 20:28.15 | |
RE: Problémy s motoremThor 23 je aká družica? Máš na mysli Intelsat 10-02, alebo Astru 23,5E ? Lebo TV Lux vysiela na Thore 3,5 na 1W a Luxe TV vysiela na Astre 23,5E. Tak nevieme o čo ide...Sport1 CE vysiela na Intelsate 10-02 1W (DIGI):) |
![]() vw1 |
| 01.05.2009, 20:42.03 | |
RE: Problémy s motoremNOE 23,5°ELUX 0.8°W :))) |
![]() alda |
| 04.05.2009, 08:32.04 | |
RE: Problémy s motoremMám na mysli INTELSAT 10-02 1W. Měl jsem ho naladěný,ale ted mi nejde.Jaký je rozdíl mezi Thorem 3,5 jak píšeš a Intelsatem 10-02? DÍKY. |
![]() elbunda |