Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
01.05.2009, 19:00.45

Problémy s motorem

Mám problém s motorem ,nepamatuje si nastavení.Jde mi naladit velkou Astru.nemohu naladit malou Astru ani Thor 23. Más systém Diseqc ,přijímač Golden Interstar 7700. Na malou astru mi to naladí věci které tam nemají být.poradte prosím.
uživatel
elbunda
01.05.2009, 19:06.57

RE: Problémy s motorem

Reset motora /aj keď nepíšeš aký typ máš/ a nastav protokol USALS - zadaj parametre a malo by to chodiť bez problémov
uživatel
yloh
01.05.2009, 19:14.01

RE: Problémy s motorem

malá VELKÁ astra :))
uživatel
Tomik535
01.05.2009, 19:17.58

RE: Problémy s motorem

No čo na "malej Astre" je menej programov ako na "veľkej" - to dá rozum :)))
uživatel
yloh
01.05.2009, 20:04.41

RE: Problémy s motorem

Dík Astra mi už jde.Ještě mi zbývá THOR 23 na frekvenci 12 687 na které bych měl naladit např. Sport 1,ho nenaladím a skáče mi tam jediná stanice Luxe...........proč díky
uživatel
elbunda
01.05.2009, 20:28.15

RE: Problémy s motorem

Thor 23 je aká družica? Máš na mysli Intelsat 10-02, alebo Astru 23,5E ? Lebo TV Lux vysiela na Thore 3,5 na 1W a Luxe TV vysiela na Astre 23,5E. Tak nevieme o čo ide...Sport1 CE vysiela na Intelsate 10-02 1W (DIGI):)
uživatel
vw1
01.05.2009, 20:42.03

RE: Problémy s motorem

NOE 23,5°E
LUX 0.8°W
:)))
uživatel
alda
04.05.2009, 08:32.04

RE: Problémy s motorem

Mám na mysli INTELSAT 10-02 1W. Měl jsem ho naladěný,ale ted mi nejde.Jaký je rozdíl mezi Thorem 3,5 jak píšeš a Intelsatem 10-02? DÍKY.
uživatel
elbunda