| 01.05.2009, 19:11.28 | |
DVB - T BrnoAhoj pánové co přijmáte dvb - t z Brna.Mám takový problém asi od včerejška se mi snížila kvalita signálu na Óčku,Publiku a Z1 mám ji jen na 50% jindy bylo vše ok.Máte i vy podobnou zkušenost nebo je problém jen u mě?Díky za reakce. |
![]() kanon |