| 01.05.2009, 20:20.45 | |
jde vám email na seznamu ?Zdravím zhruba od 9:00 ráno vypadlo přihlášení na email- pošta na Seznamu ... jenom u mně nebo aj vám ? |
![]() nori |
| 01.05.2009, 20:35.30 | |
RE: jde vám email na seznamu ?u mne jde normálné tak ti nevím. |
![]() alda |
| 01.05.2009, 20:35.57 | |
RE: jde vám email na seznamu ?Jde to ! |
![]() Tondach |
| 01.05.2009, 20:41.55 | |
RE: jde vám email na seznamu ?Já se taky na email na seznamu nedostanu :-/ |
![]() miraxy |
| 01.05.2009, 20:43.44 | |
RE: jde vám email na seznamu ?...skúste iný prehliadač ;) |
![]() Patko |
| 01.05.2009, 20:45.17 | |
RE: jde vám email na seznamu ?Tak tak no problema. |
![]() alda |
| 01.05.2009, 20:50.28 | |
RE: jde vám email na seznamu ?U mě taky jede v pohodě R^ :8) |
![]() vilda016 |
| 01.05.2009, 21:18.24 | |
u mě dobrý:))) :))) |
![]() Karlos1 |
| 01.05.2009, 21:51.28 | |
NejdeNe nejde,stránky ano,přihlášení ne.Ani Spolužáci.cz |
![]() Kamil_k4 |
| 01.05.2009, 21:58.15 | |
RE: jde vám email na seznamu ?Pošťák hlásí máte 3 nové meily,ale přihlásit se nelze.... |
![]() Kamil_k4 |
| 01.05.2009, 22:14.41 | |
RE: jde vám email na seznamu ?A Elvis bez loga na 3satu |
![]() Kamil_k4 |
| 01.05.2009, 23:40.45 | |
RE: jde vám email na seznamu ?cez pop3 funguje, cez web nie. |
![]() Crescenzio |
| 02.05.2009, 01:07.35 | |
RE:jde vam email na seznamu?aky je to program na postu,kde vam chodi ten postar s tou postou na obrazovku v tom fraku ? |
![]() kamilt |
| 02.05.2009, 08:05.55 | |
RE: jde vám email na seznamu ?Tak už to konečně funguje! |
![]() miraxy |
| 02.05.2009, 12:54.53 | |
RE: jde vám email na seznamu ?Včera to u mě nešlo celý den, až dnes dopoledne se to rozběhlo. |
![]() kvasnak |