Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
01.05.2009, 20:20.45

jde vám email na seznamu ?

Zdravím zhruba od 9:00 ráno vypadlo přihlášení na email- pošta na Seznamu ... jenom u mně nebo aj vám ?
uživatel
nori
01.05.2009, 20:35.30

RE: jde vám email na seznamu ?

u mne jde normálné tak ti nevím.
uživatel
alda
01.05.2009, 20:35.57

RE: jde vám email na seznamu ?

Jde to !
uživatel
Tondach
01.05.2009, 20:41.55

RE: jde vám email na seznamu ?

Já se taky na email na seznamu nedostanu :-/
uživatel
miraxy
01.05.2009, 20:43.44

RE: jde vám email na seznamu ?

...skúste iný prehliadač ;)
uživatel
Patko
01.05.2009, 20:45.17

RE: jde vám email na seznamu ?

Tak tak no problema.
uživatel
alda
01.05.2009, 20:50.28

RE: jde vám email na seznamu ?

U mě taky jede v pohodě R^ :8)
uživatel
vilda016
01.05.2009, 21:18.24

u mě dobrý

:))) :)))
uživatel
Karlos1
01.05.2009, 21:51.28

Nejde

Ne nejde,stránky ano,přihlášení ne.Ani Spolužáci.cz
uživatel
Kamil_k4
01.05.2009, 21:58.15

RE: jde vám email na seznamu ?

Pošťák hlásí máte 3 nové meily,ale přihlásit se nelze....
uživatel
Kamil_k4
01.05.2009, 22:14.41

RE: jde vám email na seznamu ?

A Elvis bez loga na 3satu
uživatel
Kamil_k4
01.05.2009, 23:40.45

RE: jde vám email na seznamu ?

cez pop3 funguje, cez web nie.
uživatel
Crescenzio
02.05.2009, 01:07.35

RE:jde vam email na seznamu?

aky je to program na postu,kde vam chodi ten postar s tou postou na obrazovku v tom fraku ?
uživatel
kamilt
02.05.2009, 08:05.55

RE: jde vám email na seznamu ?

Tak už to konečně funguje!
uživatel
miraxy
02.05.2009, 12:54.53

RE: jde vám email na seznamu ?

Včera to u mě nešlo celý den, až dnes dopoledne se to rozběhlo.
uživatel
kvasnak