| 06.05.2009, 21:43.17 | |
HUMAX CR-FOX CIMam tento prijimac.a Skylink...dost casto se mi seka a nemuzu prepnout na dalsi program...jedine musim vytahnout snuru a znova zapnout..a i se mi mazou programy a misto Prima Cool tam mam neznamy...nevite,cim by to mohlo byt?Dekuji |
![]() Ojanek |
| 06.05.2009, 21:54.54 | |
RE: HUMAX CR-FOX CInajlepsie to bude vymenit za novy. |
![]() satan |
| 06.05.2009, 23:10.48 | |
RE: HUMAX CR-FOX CIzanedlouho ti nepude vůbec, bude to nejspíš vadný zdroj, to je u HUMAXU běžná porucha, doporučuji umístit na dobře odvětrané místo a nic na něj nepokládat!!! |
![]() alha79 |
| 07.05.2009, 01:01.38 | |
RE: HUMAX CR-FOX CIA ja doporučujem použiť ho ako podložku pod kvetnik.Je dosť ťažky. |
![]() jano1904 |
| 07.05.2009, 07:07.13 | |
RE: HUMAX CR-FOX CIVše je otázkou SW,nová verze již jednou naladěné programy nepřepisuje(neznamý).Zdroj je OK.Ten tě bude trápit za pár let,ale ne teď.Doporučuji přijímač dát do továrního nastavení,nahrát poslední SW,poté komplet naladit a máš po problému na 100%. ;) |
![]() vanekala |
| 07.05.2009, 07:17.56 | |
to není problémNení to zdroj, nemusíš dělat tovární nastavení, prostě jen v seznamu stanic (nejlépe i rádiových) smaž všechny stanice označené jako Neznámý. Pokud ti potom nějaká tvoje oblíbená stanice chybí, tak si ji znovu dolaď (nejlépe manuálním laděním).Pokud u tohoto přijímače proladíte kmitočet, na kterém máte již nějaké stanice naladěny, může se stát, že se tyto "staré" stanice z daného kmitočtu označí jako "Neznámý" a v některých případech pak přijímač začne i tuhnout. Stačí ale tyto stanice smazat a pak znovu proladit daný kmitočet a už je vše O.K. |
![]() gespa |
| 07.05.2009, 10:01.15 | |
RE: HUMAX CR-FOX CISouhlas s GESPOU:doporučuji všechny programy vymazat,a nahrát znovu. Zkontroluj sw-poslední je ze října 2003,Oznaceno QCR 1.06.06 .Tímto byly opraveny problémy s přepínáním.Pro nenáročné dobrý přístroj-používám ho jako druhý. Beat. |
![]() beat |
| 07.05.2009, 12:09.13 | |
OjanekNavštiv svého prodejce a požádej ho o aktualizaci FW. Poslední je myslím 1.13.15 z konce loňského roku. Přejmenování stanic na "neznámý" při dolaďování se již konat nebude.Můžeš použít i Gespův postup (odmazání - "neznámý") a znovunaladění, než si zajistíš aktualizaci FW. |
![]() Zip |
| 07.05.2009, 12:31.42 | |
RE: HUMAX CR-FOX CIpřesně jak píše gespa,měl jsem ten samej problém a bylo to tím. |
![]() michalfu |
| 07.05.2009, 13:50.41 | |
RE: HUMAX CR-FOX CIto iste robi i prvy Humax f1-ci, staci vymazat program na ktorom to tuhne a nacitat znova |
![]() Duzu |