Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
06.05.2009, 21:43.17

HUMAX CR-FOX CI

Mam tento prijimac.a Skylink...dost casto se mi seka a nemuzu prepnout na dalsi program...jedine musim vytahnout snuru a znova zapnout..a i se mi mazou programy a misto Prima Cool tam mam neznamy...nevite,cim by to mohlo byt?Dekuji
uživatel
Ojanek
06.05.2009, 21:54.54

RE: HUMAX CR-FOX CI

najlepsie to bude vymenit za novy.
uživatel
satan
06.05.2009, 23:10.48

RE: HUMAX CR-FOX CI

zanedlouho ti nepude vůbec, bude to nejspíš vadný zdroj, to je u HUMAXU běžná porucha, doporučuji umístit na dobře odvětrané místo a nic na něj nepokládat!!!
uživatel
alha79
07.05.2009, 01:01.38

RE: HUMAX CR-FOX CI

A ja doporučujem použiť ho ako podložku pod kvetnik.Je dosť ťažky.
uživatel
jano1904
07.05.2009, 07:07.13

RE: HUMAX CR-FOX CI

Vše je otázkou SW,nová verze již jednou naladěné programy nepřepisuje(neznamý).Zdroj je OK.Ten tě bude trápit za pár let,ale ne teď.Doporučuji přijímač dát do továrního nastavení,nahrát poslední SW,poté komplet naladit a máš po problému na 100%. ;)
uživatel
vanekala
07.05.2009, 07:17.56

to není problém

Není to zdroj, nemusíš dělat tovární nastavení, prostě jen v seznamu stanic (nejlépe i rádiových) smaž všechny stanice označené jako Neznámý. Pokud ti potom nějaká tvoje oblíbená stanice chybí, tak si ji znovu dolaď (nejlépe manuálním laděním).

Pokud u tohoto přijímače proladíte kmitočet, na kterém máte již nějaké stanice naladěny, může se stát, že se tyto "staré" stanice z daného kmitočtu označí jako "Neznámý" a v některých případech pak přijímač začne i tuhnout. Stačí ale tyto stanice smazat a pak znovu proladit daný kmitočet a už je vše O.K.
uživatel
gespa
07.05.2009, 10:01.15

RE: HUMAX CR-FOX CI

Souhlas s GESPOU:doporučuji všechny programy vymazat,a nahrát znovu. Zkontroluj sw-poslední je ze října 2003,Oznaceno QCR 1.06.06 .Tímto byly opraveny problémy s přepínáním.Pro nenáročné dobrý přístroj-používám ho jako druhý. Beat.
uživatel
beat
07.05.2009, 12:09.13

Ojanek

Navštiv svého prodejce a požádej ho o aktualizaci FW. Poslední je myslím 1.13.15 z konce loňského roku. Přejmenování stanic na "neznámý" při dolaďování se již konat nebude.
Můžeš použít i Gespův postup (odmazání - "neznámý") a znovunaladění, než si zajistíš aktualizaci FW.
uživatel
Zip
07.05.2009, 12:31.42

RE: HUMAX CR-FOX CI

přesně jak píše gespa,měl jsem ten samej problém a bylo to tím.
uživatel
michalfu
07.05.2009, 13:50.41

RE: HUMAX CR-FOX CI

to iste robi i prvy Humax f1-ci, staci vymazat program na ktorom to tuhne a nacitat znova
uživatel
Duzu