| 06.05.2009, 21:45.03 | |
kvalita obrazuZdá se mi to, nebo má CS link horší kvalitu obrazu než UPC? |
![]() eduard |
| 06.05.2009, 21:55.09 | |
eduarde aduardety di děláš zadel .... že jo ;P :zombie: :dead: |
![]() Nervoš |
| 06.05.2009, 21:56.27 | |
RE: kvalita obrazuZdá se ti to :))) |
![]() alda |
| 06.05.2009, 22:06.16 | |
RE: kvalita obrazuzáleží kolik máš v krvi alkoholu.Já dnes docela dost a cs link R^ R^ |
![]() pit178 |
| 06.05.2009, 23:07.35 | |
RE: kvalita obrazutak se probuď,je to sen(ošklivý) |
![]() pierrepetr |
| 06.05.2009, 23:59.46 | |
RE: kvalita obrazuMyslím to vážně. Nedávno jsem přešel od UPC ke Gitalu a kostičkuje to nějak častěji. |
![]() eduard |
| 07.05.2009, 00:10.37 | |
RE: kvalita obrazuNení to spíš tvou kvalitou signálu.. ;)Tím nechci říct, že kvalita obrazu z cs linku(zvlášť některých programů z balíčku) je nejlepší na světě.. :-/ |
![]() Tomik535 |
| 07.05.2009, 07:00.54 | |
RE: kvalita obrazuCo si pohrát trochu s parabolou. |
![]() hobza |
| 07.05.2009, 08:13.15 | |
what is whatkockovanie, zelené a fialové pruhy, trhanie-sekanie obrazuto sú príznaky zle nastavenej paraboly alebo velmi zlého počasia. prípadne treba pozrieť LNB či v ňom nie je diera a v nej nejaký hmyz, LNB može byť zle umiestnené-mimo ohniska, može mať zlý uhol. F spojky na kábli možu byť uvolnené. ale aj keby bolo všetko lentaktak, aby bol nejaký obraz, jeho kvalita bude lepšia ako od júpísí |
![]() janoZV |
| 07.05.2009, 08:29.24 | |
re.nesmíš to chytat na 60ku |
![]() vaclavbrno |
| 07.05.2009, 08:48.07 | |
re :No nevím jak u vás,ale ČT má sice 30Mbit,ale jak je rychlá scéna,tak to zakostičkuje.Viděl jsem to na všech možných satelitech i televizích.Kdyby měli na každý program 6-7Mbit pevný tok,bylo by to lepší.Takto to vypadá i na DVB-T? Rv |
![]() lubbik |