Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
06.05.2009, 21:45.03

kvalita obrazu

Zdá se mi to, nebo má CS link horší kvalitu obrazu než UPC?
uživatel
eduard
06.05.2009, 21:55.09

eduarde aduarde

ty di děláš zadel .... že jo ;P :zombie: :dead:
uživatel
Nervoš
06.05.2009, 21:56.27

RE: kvalita obrazu

Zdá se ti to :)))
uživatel
alda
06.05.2009, 22:06.16

RE: kvalita obrazu

záleží kolik máš v krvi alkoholu.Já dnes docela dost a cs link R^ R^
uživatel
pit178
06.05.2009, 23:07.35

RE: kvalita obrazu

tak se probuď,je to sen(ošklivý)
uživatel
pierrepetr
06.05.2009, 23:59.46

RE: kvalita obrazu

Myslím to vážně. Nedávno jsem přešel od UPC ke Gitalu a kostičkuje to nějak častěji.
uživatel
eduard
07.05.2009, 00:10.37

RE: kvalita obrazu

Není to spíš tvou kvalitou signálu.. ;)

Tím nechci říct, že kvalita obrazu z cs linku(zvlášť některých programů z balíčku) je nejlepší na světě.. :-/
uživatel
Tomik535
07.05.2009, 07:00.54

RE: kvalita obrazu

Co si pohrát trochu s parabolou.
uživatel
hobza
07.05.2009, 08:13.15

what is what

kockovanie, zelené a fialové pruhy, trhanie-sekanie obrazu
to sú príznaky zle nastavenej paraboly alebo velmi zlého počasia.
prípadne treba pozrieť LNB či v ňom nie je diera a v nej
nejaký hmyz, LNB može byť zle umiestnené-mimo ohniska, može mať zlý uhol. F spojky na kábli možu byť uvolnené.
ale aj keby bolo všetko lentaktak, aby bol nejaký obraz, jeho kvalita bude lepšia ako od júpísí
uživatel
janoZV
07.05.2009, 08:29.24

re.

nesmíš to chytat na 60ku
uživatel
vaclavbrno
07.05.2009, 08:48.07

re :

No nevím jak u vás,ale ČT má sice 30Mbit,ale jak je rychlá scéna,tak to zakostičkuje.Viděl jsem to na všech možných satelitech i televizích.Kdyby měli na každý program 6-7Mbit pevný tok,bylo by to lepší.Takto to vypadá i na DVB-T? Rv
uživatel
lubbik