| 06.05.2009, 23:50.12 | |
Showbox 700 nekomunikuje s d. ovladačemPo krátké době od zapojení přestal přijímač reagovat na povely d. ovladače. Baterky jsem vyměnil, tlačítka na přijímači jsou funkční. Poradíte co dělat? Milan |
![]() mib |
| 07.05.2009, 00:18.13 | |
RE: Showbox 700 nekomunikuje s d. ovladačemSíť. vypínač vzadu.. |
![]() Tomik535 |
| 07.05.2009, 02:40.25 | |
RE: Showbox 700 nekomunikuje s d. ovladačemkontrola ovladače pohledem přes foťák,stačí mobil,jestli svítí infradioda |
![]() pierrepetr |
| 07.05.2009, 06:22.09 | |
RE: Showbox 700 nekomunikuje s d. ovladačemSíťový vypínač jsem zkoušel, i vypnout ze zásuvky a na ovladači svítí červená kontrolka při stisku tlačítek, takže to vypadá, že ovladač je v pořádku.... |
![]() mib |
| 07.05.2009, 06:44.38 | |
RE: Showbox 700 nekomunikuje s d. ovladačemNemáš náhodu zapnutu tu funkciu na tv |
![]() mar331 |
| 07.05.2009, 06:49.15 | |
RE: Showbox 700 nekomunikuje s d. ovladačemMyslíš na ovladači to tlačítko TV/STB ? Ne, zkoušel jsem... |
![]() mib |
| 07.05.2009, 06:51.09 | |
RE: Showbox 700 nekomunikuje s d. ovladačemFakt teda nevím rozmýšlam kde može byt chyba ale optám sa kolegu a dám ti neskor vedieť ok |
![]() mar331 |
| 07.05.2009, 07:00.39 | |
RE: Showbox 700 nekomunikuje s d. ovladačemDíky, tlačítka na příjimači fungují, dostanu se do menu, ale všude to chce PIN a ten bez dálkového ovladače nezadám.... |
![]() mib |
| 07.05.2009, 08:08.10 | |
RE: Showbox 700 nekomunikuje s d. ovladačemskus ovladac na inom showboxe, nieco podobne sa mi stalo pri jednom openboxe 810, ovladac prestal fungovat po dvoch dnoch aj ked sa tvaril ze funguje - vymena ovladaca. |
![]() PEPE8989 |
| 07.05.2009, 08:17.54 | |
RE: Showbox 700 nekomunikuje s d. ovladačemaj napriek tejto kontrole cez mob moze byt vadny ovladac preto odporucam sulit na inom sat a takties moze byt vadny ird prijimac v showboxe je hned za prednim panelom bezne sa to vstava aj v tv. |
![]() jopo166 |
| 07.05.2009, 08:45.26 | |
RE: Showbox 700 nekomunikuje s d. ovladačemTak mám vyměněný celý přijímač, funguje. Díky za rady |
![]() mib |