Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
06.05.2009, 23:50.12

Showbox 700 nekomunikuje s d. ovladačem

Po krátké době od zapojení přestal přijímač reagovat na povely d. ovladače. Baterky jsem vyměnil, tlačítka na přijímači jsou funkční. Poradíte co dělat? Milan
uživatel
mib
07.05.2009, 00:18.13

RE: Showbox 700 nekomunikuje s d. ovladačem

Síť. vypínač vzadu..
uživatel
Tomik535
07.05.2009, 02:40.25

RE: Showbox 700 nekomunikuje s d. ovladačem

kontrola ovladače pohledem přes foťák,stačí mobil,jestli svítí infradioda
uživatel
pierrepetr
07.05.2009, 06:22.09

RE: Showbox 700 nekomunikuje s d. ovladačem

Síťový vypínač jsem zkoušel, i vypnout ze zásuvky a na ovladači svítí červená kontrolka při stisku tlačítek, takže to vypadá, že ovladač je v pořádku....
uživatel
mib
07.05.2009, 06:44.38

RE: Showbox 700 nekomunikuje s d. ovladačem

Nemáš náhodu zapnutu tu funkciu na tv
uživatel
mar331
07.05.2009, 06:49.15

RE: Showbox 700 nekomunikuje s d. ovladačem

Myslíš na ovladači to tlačítko TV/STB ? Ne, zkoušel jsem...
uživatel
mib
07.05.2009, 06:51.09

RE: Showbox 700 nekomunikuje s d. ovladačem

Fakt teda nevím rozmýšlam kde može byt chyba ale optám sa kolegu a dám ti neskor vedieť ok
uživatel
mar331
07.05.2009, 07:00.39

RE: Showbox 700 nekomunikuje s d. ovladačem

Díky, tlačítka na příjimači fungují, dostanu se do menu, ale všude to chce PIN a ten bez dálkového ovladače nezadám....
uživatel
mib
07.05.2009, 08:08.10

RE: Showbox 700 nekomunikuje s d. ovladačem

skus ovladac na inom showboxe, nieco podobne sa mi stalo pri jednom openboxe 810, ovladac prestal fungovat po dvoch dnoch aj ked sa tvaril ze funguje - vymena ovladaca.
uživatel
PEPE8989
07.05.2009, 08:17.54

RE: Showbox 700 nekomunikuje s d. ovladačem

aj napriek tejto kontrole cez mob moze byt vadny ovladac preto odporucam sulit na inom sat a takties moze byt vadny ird prijimac v showboxe je hned za prednim panelom bezne sa to vstava aj v tv.
uživatel
jopo166
07.05.2009, 08:45.26

RE: Showbox 700 nekomunikuje s d. ovladačem

Tak mám vyměněný celý přijímač, funguje. Díky za rady
uživatel
mib