| 07.05.2009, 07:37.50 | |
PŘESUN KANÁLŮahoj, koupil jsem Ferguson 8900 HD, vše maká perfektně, jen mi nejdou přesunovat nalaďené kanály do jiné pozice.Dělám vše dle návodu a nejde mi to. Poradíte ? Jirka |
![]() Jirka60 |
| 07.05.2009, 08:11.49 | |
re.označ kanál,přesuň stiskni na dálkovém ovladačí zlačítko stereo potvrď exit(novější SW) R^ |
![]() vaclavbrno |
| 07.05.2009, 08:14.28 | |
re.pokud to nepude vypni a zapni vzadu vypínač tedy resetuj pak oprav čas |
![]() vaclavbrno |
| 07.05.2009, 08:27.50 | |
for Vaclav Brnovelké díky Václave, fachčí to, v manuálu nic takového není a ani prodejce mi neporadil. Mám to prý reklamovat...díky Tvé radě mi to maká !!!čauky Jirka |
![]() Jirka60 |
| 07.05.2009, 08:31.24 | |
re.to je prima jirko ferdy je špica |
![]() vaclavbrno |
| 07.05.2009, 08:42.46 | |
RE: PŘESUN KANÁLŮtak to nebyl prodejce ale podejce :))) ;P |
![]() drobeček |
| 07.05.2009, 08:46.21 | |
RE: PŘESUN KANÁLŮo kliknutí na "stereo" není nikde psáno ani v podrobném manuálu na netu. Zajímavé...já se s tím mordoval celé odpoledne a teď to mám uspořádané za 5 minut...SUPER.Ať žijí kluci z Brna !!! :)) Díky a čau. Jirka |
![]() Jirka60 |
| 07.05.2009, 08:53.05 | |
re.taky jsem na to přišel náhodou psal jsem na fora že jistý SW nefachčí nikdo mě však neřekl jak to funguje jen mě nějaký posměváček napsal o co jde vdyť ten SW umí ještě více ale nenapsal jak na to my fergusonáci by jsme měli držet basu hezký obraz |
![]() vaclavbrno |
| 07.05.2009, 09:16.19 | |
RE: PŘESUN KANÁLŮjj...asi se dneska radostí opiju ;) |
![]() Jirka60 |