Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
07.05.2009, 07:37.50

PŘESUN KANÁLŮ

ahoj, koupil jsem Ferguson 8900 HD, vše maká perfektně, jen mi nejdou přesunovat nalaďené kanály do jiné pozice.
Dělám vše dle návodu a nejde mi to.
Poradíte ?
Jirka
uživatel
Jirka60
07.05.2009, 08:11.49

re.

označ kanál,přesuň stiskni na dálkovém ovladačí zlačítko stereo potvrď exit(novější SW) R^
uživatel
vaclavbrno
07.05.2009, 08:14.28

re.

pokud to nepude vypni a zapni vzadu vypínač tedy resetuj pak oprav čas
uživatel
vaclavbrno
07.05.2009, 08:27.50

for Vaclav Brno

velké díky Václave, fachčí to, v manuálu nic takového není a ani prodejce mi neporadil. Mám to prý reklamovat...díky Tvé radě mi to maká !!!
čauky Jirka
uživatel
Jirka60
07.05.2009, 08:31.24

re.

to je prima jirko ferdy je špica
uživatel
vaclavbrno
07.05.2009, 08:42.46

RE: PŘESUN KANÁLŮ

tak to nebyl prodejce ale podejce :))) ;P
uživatel
drobeček
07.05.2009, 08:46.21

RE: PŘESUN KANÁLŮ

o kliknutí na "stereo" není nikde psáno ani v podrobném manuálu na netu. Zajímavé...já se s tím mordoval celé odpoledne a teď to mám uspořádané za 5 minut...SUPER.
Ať žijí kluci z Brna !!! :))
Díky a čau.
Jirka
uživatel
Jirka60
07.05.2009, 08:53.05

re.

taky jsem na to přišel náhodou psal jsem na fora že jistý SW nefachčí nikdo mě však neřekl jak to funguje jen mě nějaký posměváček napsal o co jde vdyť ten SW umí ještě více ale nenapsal jak na to my fergusonáci by jsme měli držet basu hezký obraz
uživatel
vaclavbrno
07.05.2009, 09:16.19

RE: PŘESUN KANÁLŮ

jj...asi se dneska radostí opiju ;)
uživatel
Jirka60