Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
07.05.2009, 09:03.05

jaký sat a fregvence

Joi
-Mya
-Steel
-Disney Channel
-Grande Fratello
-Joi +1
-Mya +1
-Steel +1
-Disney Channel +1

hledám nemužu najít děkuji
uživatel
vaclavbrno
07.05.2009, 09:34.11

jaký sat a fregvence

http://www.flysat.com/abird3.php
11679/V ; 27500 1/2 ; DVB-S2/16APSK
uživatel
joj51
07.05.2009, 10:09.59

RE: jaký sat a fregvence

nauč se používat tohle: http://en.kingofsat.net/search.php
napiš název kanálu a klikni na zap a hotovo ;)
uživatel
poky1
07.05.2009, 10:59.36

re.

díky poky1
uživatel
vaclav
07.05.2009, 11:30.01

re.

Joi
-Mya
-Steel
-Disney Channel
-Grande Fratello
-Joi +1
-Mya +1
-Steel +1
-Disney Channel
toto uvádí Fuzak při UW174 asi by ti huba upadla kdyby jsi napsal satelit a fregvenci když už se obtěžuješ vubec něco napsat když nechceš poradit tak raději piš na vrata :laughing:
uživatel
vaclav
07.05.2009, 11:32.11

re,

toto jsem zkoušen bez signálu
uživatel
vaclav
07.05.2009, 11:38.59

RE: jaký sat a fregvence

Nejspíš nemáš přijímač co zvládne DVB-S2
uživatel
Standa2
07.05.2009, 12:28.56

re.

ferguson 8900 má
uživatel
vaclavbrno
07.05.2009, 15:59.52

RE: jaký sat a fregvence

Komu to běží?? ;P
uživatel
zzaner