| 07.05.2009, 09:03.05 | |
jaký sat a fregvenceJoi-Mya -Steel -Disney Channel -Grande Fratello -Joi +1 -Mya +1 -Steel +1 -Disney Channel +1 hledám nemužu najít děkuji |
![]() vaclavbrno |
| 07.05.2009, 09:34.11 | |
jaký sat a fregvencehttp://www.flysat.com/abird3.php11679/V ; 27500 1/2 ; DVB-S2/16APSK |
![]() joj51 |
| 07.05.2009, 10:09.59 | |
RE: jaký sat a fregvencenauč se používat tohle: http://en.kingofsat.net/search.phpnapiš název kanálu a klikni na zap a hotovo ;) |
![]() poky1 |
| 07.05.2009, 10:59.36 | |
re.díky poky1 |
![]() vaclav |
| 07.05.2009, 11:30.01 | |
re.Joi-Mya -Steel -Disney Channel -Grande Fratello -Joi +1 -Mya +1 -Steel +1 -Disney Channel toto uvádí Fuzak při UW174 asi by ti huba upadla kdyby jsi napsal satelit a fregvenci když už se obtěžuješ vubec něco napsat když nechceš poradit tak raději piš na vrata :laughing: |
![]() vaclav |
| 07.05.2009, 11:32.11 | |
re,toto jsem zkoušen bez signálu |
![]() vaclav |
| 07.05.2009, 11:38.59 | |
RE: jaký sat a fregvenceNejspíš nemáš přijímač co zvládne DVB-S2 |
![]() Standa2 |
| 07.05.2009, 12:28.56 | |
re.ferguson 8900 má |
![]() vaclavbrno |
| 07.05.2009, 15:59.52 | |
RE: jaký sat a fregvenceKomu to běží?? ;P |
![]() zzaner |