Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
16.05.2009, 10:42.34

to Vlado Fogo

Chcem Ta poprosit ci by si mi nepomohol s mojim programatorom CAS 3,nechce sa mi spojit s modulom Diablo Cam,vypisuje hlasku No Cam Connected.
uživatel
loopko
16.05.2009, 10:46.05

RE: to Vlado Fogo

spíš to vidím na problém PC. ;)
uživatel
alda
16.05.2009, 11:37.32

RE: to Vlado Fogo

Já také.
uživatel
zzaner
16.05.2009, 12:42.20

loopko

odinstaluj Cas Interface Studio, vymaž z registru info o ovladači, a nainstaluj znovu. Myslím že to pomůže.
Pokud tam ale zůstane "nakoplý" ovladač, přeinstalace ti nepomůže.
uživatel
Rambo
16.05.2009, 12:53.14

Rambo

Vždyť to jemu radíme celou dobu.Pokud to neumí,ať si na to pozve kamaráda! :)))
uživatel
zzaner
16.05.2009, 14:28.51

re Rambo

Vsetko co ste mi tu poradili som uz skusil,no nic nezaberá.Preto sa kontaktujem na VF aby mi pomohol...
uživatel
loopko
16.05.2009, 16:00.25

RE: to Vlado Fogo

VF zřejmě zanikl. Takže voláš sice hezky, ale zbytečně.
uživatel
juzek
16.05.2009, 16:33.46

@loopko

Myslím,že už jsem ti psal,že máš vadnou Cas3
uživatel
Prosat
16.05.2009, 16:56.43

CAS 3

jak píše alda, pc,treba skontrolovat čiti ide port,alebo stáhnut dríver a skopírovat do adresára cas studio.
uživatel
vito1
16.05.2009, 18:05.01

RE: to Vlado Fogo

bych to viděl ve špatné patici na diable,vylomený pin oprava kolem 700,-kč
uživatel
Old21
16.05.2009, 18:55.33

to Vlado Fogo

normální věc,která funguje na 100%,neznám tyto problémy,jinak takovéto problémy jsou řešeny ihned,doma a nemusíš se svěřovat s tím na parabole,že si neumíš poradit.Pak je každý co sem píše chytrý a přitom co čtu,tak ani nevím kolikrát o čem se hovoří a co chtějí kolegové k tomu oddborně říci.
uživatel
hery
16.05.2009, 19:20.34

@hery

Přesně tak, jak píšeš,někteří ani neví,co pišou,on napsal jasně no connect modul,tak že ovladací program,driver, má funkční
uživatel
Prosat
16.05.2009, 21:13.43

@loopko

ak chceš Vlada tak je tu http://satservis.sk
uživatel
k750
16.05.2009, 21:50.20

to k750

Dakujem za tip.
uživatel
loopko