Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
16.05.2009, 11:02.10

Skylink karta

Zdravím,mám menší dotaz,mám dvě skylink karty modré,které jsou zaregistrované na kolegy na Slovensku na příjem slovenských programů.Šlo by jednu kartu změnit na příjem českých programů?
uživatel
Danek78
16.05.2009, 11:32.03

RE: Skylink karta

Šlo by to napiš mi jak by sis představoval výměnu provést?
Zdar
k500i(zavináč)volny.cz
uživatel
alda
16.05.2009, 22:38.27

RE: Danek78

ak mate na mysli zmenu regionu, tak to lze jednoducho provest, a to tym ze dotycna osoba na kteru je karta rego pozada Skylink o zmenu regionu, ak se nepletu na jejich strankach jsou k tomu "tlaciva"

hezkej vecir
uživatel
alfasex