Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
16.05.2009, 11:06.33

Predator

Dobry den,musi se jeste nejak upravovat nove data(klice)kdyz stahnu soubor a pak to chci nahrat do modulu Dragon Twin 4.1,pres Cas studio 8.6?Diky za odpoved
uživatel
afti
16.05.2009, 11:35.49

RE: Predator

Záleží co máš v softu??Můžeš si dělat,co uznáš za vhodné.
uživatel
zzaner
16.05.2009, 21:57.53

RE: Predator

nejlepší je pokud tomu nerozumíš podívat se na cssf, tam jsou ošéfovaný softy aby Ti šlapali české karty polopatě napsáno, něco si přečíst, podívat se na rozdíl mezi náplněmi, zjistit něco o CAIDS a pak Ti to přijde už jednoduchý
uživatel
poky1