| 16.05.2009, 11:26.27 | |
SchowboxMám schowbox s 300,při přejetí z jedné družice na druhou naskočí obraz a za chvíli zmizí,píše žádný signál.Co s tím? Díky. |
![]() hospoda1 |
| 16.05.2009, 11:28.49 | |
RE: SchowboxPozvi odborníka.Jinak to vypadá že sis rozhodil nastavení motoru. |
![]() alda |
| 16.05.2009, 11:33.02 | |
RE: SchowboxMotor ti přejíždí.Vrať zpět,až ti naskočí obraz a dej do paměti(ručně). |
![]() zzaner |
| 16.05.2009, 13:09.17 | |
RE: Schowboxschowbox neexistuje....kontaktuj toho,kto ti to namontoval :razz: |
![]() Satmaster |
| 16.05.2009, 14:21.03 | |
RE: SchowboxZle nastavene pozicie(alebo vsetko),skus rucne nastavit pozicie.Ked pouzivas usals,tak komplet zle nastavene,pripadne skus v nastaveniach motora vsetko zresetovat a spravne nastavit svoju polohu. |
![]() Kasr |
| 16.05.2009, 18:08.13 | |
RE: Schowboxpodla toho co pises to vyzera ze mas nastavene druzice cez usals..tak musis v prijimaci si posunut poziciu...niekde kde ti pise..instalacia..nastavenie motora..a potm by tam malo byt usals..ak tam mas nastavene 18.0..skus dat 18.5E..19.0E..19.5E..a vidis ci sa ti signalzosilnuje alebo zoslabuje..ak zoslabuje tak musis ist opacnym smerom..18.0E..17.5E..17.0E..16.5E.pochopyl??? |
![]() Dano |
| 16.05.2009, 18:28.06 | |
@DanoKed pri 19e je chyba pol stupna,tak to je zle nastavene(mne az pri 75e pomohli dve desatiny,pri 30w jedna desatina) |
![]() Kasr |