Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
16.05.2009, 11:26.27

Schowbox

Mám schowbox s 300,při přejetí z jedné družice na druhou naskočí obraz a za chvíli zmizí,píše žádný signál.Co s tím? Díky.
uživatel
hospoda1
16.05.2009, 11:28.49

RE: Schowbox

Pozvi odborníka.Jinak to vypadá že sis rozhodil nastavení motoru.
uživatel
alda
16.05.2009, 11:33.02

RE: Schowbox

Motor ti přejíždí.Vrať zpět,až ti naskočí obraz a dej do paměti(ručně).
uživatel
zzaner
16.05.2009, 13:09.17

RE: Schowbox

schowbox neexistuje....kontaktuj toho,kto ti to namontoval :razz:
uživatel
Satmaster
16.05.2009, 14:21.03

RE: Schowbox

Zle nastavene pozicie(alebo vsetko),skus rucne nastavit pozicie.Ked pouzivas usals,tak komplet zle nastavene,pripadne skus v nastaveniach motora vsetko zresetovat a spravne nastavit svoju polohu.
uživatel
Kasr
16.05.2009, 18:08.13

RE: Schowbox

podla toho co pises to vyzera ze mas nastavene druzice cez usals..tak musis v prijimaci si posunut poziciu...niekde kde ti pise..instalacia..nastavenie motora..a potm by tam malo byt usals..ak tam mas nastavene 18.0..skus dat 18.5E..19.0E..19.5E..a vidis ci sa ti signalzosilnuje alebo zoslabuje..ak zoslabuje tak musis ist opacnym smerom..18.0E..17.5E..17.0E..16.5E.pochopyl???
uživatel
Dano
16.05.2009, 18:28.06

@Dano

Ked pri 19e je chyba pol stupna,tak to je zle nastavene(mne az pri 75e pomohli dve desatiny,pri 30w jedna desatina)
uživatel
Kasr