| 16.05.2009, 13:41.57 | |
Vyhledávání signáluV satelitní UPC mi nejdou Eurosport a NASN, nevíte, čím by to molho být? U obou těchto stanic mě píše reciever (Mascom MC 1100Cr MK II), že probíhá "Vyhledávání signálu". Ostatní programy jedou bez problémů. |
![]() Twister01 |
| 16.05.2009, 13:59.46 | |
RE: Vyhledávání signáluTak už mě blbnou i další programy, asi je to kvalitou signálu, ale ty sportovní kanály nejdou už nějakejch 14 dní. Konektory jsem přezkoušel, možná nějaký problém na parabole, fakt už nevím. |
![]() Twister01 |
| 16.05.2009, 14:14.51 | |
RE: Vyhledávání signáluBude problám v parabole, pokud najedeš do menu/instalace/nastavení paraboly/ASTRA 1D tak bys měl mít kvalitu a sílu kolem 60 a víšš.A nepíšeš jestli máš monoblok, nebo Singl LNB |
![]() Stanowi94 |
| 16.05.2009, 14:35.55 | |
RE: Vyhledávání signáluMám singl LNB a úroveň signálu je 100% a kvalita signálu je 47% |
![]() Twister01 |
| 16.05.2009, 15:11.35 | |
RE: Vyhledávání signáluZkus naladit transpoder ORF.Je s těch slabších.Frekvenci najdeš zde v přehledech. |
![]() Baron |