Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
16.05.2009, 14:51.17

OTITULKOVÁNÍ

Prosím poraďte čím přidat do avi titulky, kromě virtualdubu.
uživatel
kehaj
16.05.2009, 15:21.07

RE: OTITULKOVÁNÍ

tusim Gordian Knot ale nie som si isty
uživatel
rudo281
16.05.2009, 16:06.34

Titulky

Dalsi,co v dnesnej dobe robi z dvd,respektive mpeg2 avi s niejakym mpeg4 kodekom.Uz sa na taketo veci vyse(rte)!Co dnes stoji dvd placka?!To robis preto,aby si tie mazanice casom vyhodil.Ved vzdy dôjde k degradacii videa.Avi by som robil maximalne z bezstratoveho videa,pripadne niejakeho mjpeg kodeku do xvidu.
uživatel
Kasr
16.05.2009, 16:59.07

Kasr

Mám 3 díly Kmotra v avi a potřebuju dodat titulky do nedabovaných částí filmu. Tak pokud jsi tak chytrej jak vyznívá s tvé reakce tak poraď. Děkuji.
uživatel
kehaj
16.05.2009, 17:26.17

Titulky

Urcite v Avidemuxe to pôjde.
uživatel
Kasr
16.05.2009, 21:56.37

kehaj

MediaCoder 0.6.2 build 4275 - je normálně free.
jen si pojmenovat titulky stejně jako název avi, a pak vytvoříš nové avi. titulky budou vloženy do avi. existuje k tomu i čeština.
uživatel
Rambo
16.05.2009, 22:19.51

Titulky

Stiahni si ich z netu a pomenuj rovnako ako film!
uživatel
Kasr