| 16.05.2009, 14:51.17 | |
OTITULKOVÁNÍProsím poraďte čím přidat do avi titulky, kromě virtualdubu. |
![]() kehaj |
| 16.05.2009, 15:21.07 | |
RE: OTITULKOVÁNÍtusim Gordian Knot ale nie som si isty |
![]() rudo281 |
| 16.05.2009, 16:06.34 | |
TitulkyDalsi,co v dnesnej dobe robi z dvd,respektive mpeg2 avi s niejakym mpeg4 kodekom.Uz sa na taketo veci vyse(rte)!Co dnes stoji dvd placka?!To robis preto,aby si tie mazanice casom vyhodil.Ved vzdy dôjde k degradacii videa.Avi by som robil maximalne z bezstratoveho videa,pripadne niejakeho mjpeg kodeku do xvidu. |
![]() Kasr |
| 16.05.2009, 16:59.07 | |
KasrMám 3 díly Kmotra v avi a potřebuju dodat titulky do nedabovaných částí filmu. Tak pokud jsi tak chytrej jak vyznívá s tvé reakce tak poraď. Děkuji. |
![]() kehaj |
| 16.05.2009, 17:26.17 | |
TitulkyUrcite v Avidemuxe to pôjde. |
![]() Kasr |
| 16.05.2009, 21:56.37 | |
kehajMediaCoder 0.6.2 build 4275 - je normálně free.jen si pojmenovat titulky stejně jako název avi, a pak vytvoříš nové avi. titulky budou vloženy do avi. existuje k tomu i čeština. |
![]() Rambo |
| 16.05.2009, 22:19.51 | |
TitulkyStiahni si ich z netu a pomenuj rovnako ako film! |
![]() Kasr |