| 16.05.2009, 21:13.44 | |
Co je to za šaškárnu???Proč tu je přišpendlená ta blbost od 007 ???Může mi to někdo vysvětlit? 7222 shlédnutí a jen 43 reakci.....O co tu jde sakra? |
![]() Jarpet |
| 16.05.2009, 21:21.44 | |
RE: Co je to za šaškárnu???Už by to mohlo zmizet. |
![]() Peri |
| 16.05.2009, 21:26.17 | |
RE: Co je to za šaškárnu???já myslel podle toho nadpisu, že píšeš na téma eurovision song contest :laughing: protože to je taková trochu šaškárna, ale zároveň taková osobitá šou. rusové to zahájení pojali skoro jako kdyby pořádali olympiádu. pěkný docela |
![]() vortimond |
| 16.05.2009, 21:30.00 | |
RE: Jarpetkdy od vas uvidim takovou "blbost" jak udelal 007? asi nikdyono se lehce kritizuje... a co chcete vysvetlovat? neumite cist? kecat vam jde docela dobre ;) |
![]() alfasex |
| 16.05.2009, 21:35.49 | |
RE:Co je to za šaškárnu???Sledovatelnost toho servru. Až si sponzoři přečtou tytovýsledky jak vypadá koláč(výrok bývalého majitele NOVY) tak si určitě předplatí reklamu i na příští století. Kecy jako vytvoř si vlastní servr si pánové kterých se to týká nechte na debaty na Vašem srazu,výsledky a úroven vyhodnotí určitě jiní.Vlastníci hotelu atd.Správná reklama která nic nestojí. Kdysi dávno jsem se na tomto servru zmínil o spřáteleném vebu a byl jsem málem ukamenován.Holt nová doba. |
![]() zizi |
| 16.05.2009, 21:44.08 | |
alfasexalfasex...Číst umím, ale uniká mi princip, proč to tu stále straší. Nic víc..nic míň. |
![]() Jarpet |
| 16.05.2009, 21:44.42 | |
RE: zizino vite, prijde nakej Homo Sapiens, udela Temu "Proc jsem hovado?"kterou zdvihne tlak lidem co tady chodi kazdej den, ctou vsechno co se da, i veci kolem primacu ktere nevlastni, x-krat se pohadaji co je lepsi jestli Skylink UPC atd, ale maji to tady radi a tenhle Homo Sapiens, krom toho ze udela uplnej offtopic ma jeste tu odvahu vynadat pak se divite, ze nekdo napise "kdyz se vam nelibi klidne si reg vlastni domenu" (a kdyby je to jenom o tom, ono neni sranda provozovat a venovat se takovemu webu jakym parabola.cz je a jak se tady s oblibou rika, coz je jedna z cest.. kdyz se vam nelibi, tak na to nekoukejte (analogiu ke zhlednuti tehle stranek zvladnete i sami) ;) |
![]() alfasex |
| 16.05.2009, 21:46.55 | |
RE: Jarpetnejsem redakce, no asi to 007 zapomnel "odstrihnout", ono ma i svuj real life, a nesedi tady 24hodin ... ;) |
![]() alfasex |
| 16.05.2009, 21:59.33 | |
RE: Co je to za šaškárnu???tárať a drístať tak na to vás dosť. Čo je kde prišpendlené ,po tom vám je (nevhodné slovo). Mne to vyhovuje , aspoň sa nemusím prehrabávať v hystórii. A tiež by ma zaujímalo prečo sa ešte vätší blbci ozývajú a zakladajú blbé vlákna. Hore sú ´´Připomínky k webu,´´ |
![]() oneeeee |
| 16.05.2009, 22:01.03 | |
alfasexTo není omluva. Je jich tu víc. Jsem tu taky denně, už pár let už se tu učím, ale tohle mi prostě točí!A speciálně 007! |
![]() Jarpet |
| 16.05.2009, 22:09.35 | |
oneeeeeTo nemyslíš vážně.Mně absolutně nevadí, když tu bude přišpendlený sraz borců z Paraboly třeba měsíc. Ale tohle je o něčem jiném.Trošku nechápu, proč mi nazýváš blbcem :fuming: |
![]() Jarpet |
| 16.05.2009, 22:11.56 | |
RE: Co je to za šaškárnu???někdo zde psal o blbcích? ;) a bude zase rachot............dneska ne, jsem utahanej :( |
![]() poky1 |
| 16.05.2009, 22:16.49 | |
RE: Co je to za šaškárnu???@Jarpet.A včera jsem na chodbě nezhasnul a venku zapomněl uklidit nedopalek. To by ti taky vadilo? Když tě to téma nezajímá, mohl jsi to aspoň říct slušně a ne vyrejvat do admina. Bejt to já, už jsi na dovolené. |
![]() Tomik535 |
| 16.05.2009, 22:18.52 | |
RE: Co je to za šaškárnu???Alespoň, že je sranda s účastníky zájezdu :laughing:A kocurka má dobrý kozenky R^ R^ |
![]() Tomik535 |
| 16.05.2009, 22:28.34 | |
Tomik535Nech mně bejt. Vážím si tě a tvých názorů ale mám takový dojem, že ty už si tady na dovolené byl a zpětnou jízdenku sis vyprosil. Takže klídek ....Tomiku |
![]() Jarpet |
| 16.05.2009, 23:12.19 | |
Ale copohádaj se i v nejlepší rodině,stejně tu je nějak mrtvo! :laughing: |
![]() spyko |
| 17.05.2009, 09:20.43 | |
JarpetMyslim ze ti unika vic neci nez princip. Pocet shlednuti vlakna byl velmi vysoky takze ctenare ta "blbost" zajimala, pocet reakci neni dulezity, prototoze nebylo vlastne ani na co reagovat, fakta jsou fakta, pouze par jedincu se je snazilo prekrucovat, pocet stahnuti fotek je nekolikasobne vyssi nez u beznych veci co jsou v uploadu, coz svedci o tom, ze tema je zajimave.Tys tady nedal nic a pouze nadavas a ja te tocim ... no to je fakt dobry. A starosti o web nechte laskave na tom kdo se stara o server a plati webhosting. |
![]() 007 |
| 17.05.2009, 09:29.10 | |
RE: Co je to za šaškárnu???@alfasex 21:44:42 vystihol si to presne tak ako to je :) |
![]() jozef BA |
| 17.05.2009, 09:37.13 | |
RE: Co je to za šaškárnu???@007 v pohode, vacsina fora s tym jarpetovym prispevkom nesuhlasi, su to aktualne a objektivne informacie o skylinku a niekomu to evidentne vadi :) |
![]() jozef BA |
| 17.05.2009, 11:01.25 | |
RE: Co je to za šaškárnu???pripadam si nekdy jak ve spatnym snu,pripada me to jak na seznamce z filmu ucastnici zajezdu. :laughing: :laughing: :laughing: |
![]() image |
| 17.05.2009, 13:02.51 | |
RE: Co je to za šaškárnu???@007: technicka poznamka: "Pocet shlednuti vlakna byl velmi vysoky takze ctenare ta "blbost" zajimala" no nezlob se, ale dost lidi vcetne me prosiva diskusi podrobne, takze leckdy se podiva i na thread, ktery se jim zda nejednoznacny (napr: "pomoc" aj.). Pokud je neco pripichnuteho, tak tam jdu urcite. Tim dramaticky narusta pocet shlednuti, ale o tom, kolik lidi to tema skutecne cetlo a zajimalo je asi nezjistitelne..... |
![]() Jantars |
| 17.05.2009, 14:15.21 | |
JantarsMas jiste pravdu, ale nikdo nenuti nikoho na nic klikat a navic jeste stahovat ... |
![]() 007 |
| 17.05.2009, 16:59.39 | |
RE: Co je to za šaškárnu???Tak jsem dnes zasadil padesát rajčat, deset okurek, dvacet paprik, kouknul chvilku na Moto Gp a teď jsem s hrůzou na zahrádce pustil notik a tuto diskusi.Čekal jsem po včerejšku jak tu budu rozcupován na atomy, ale dopadlo to vcelku dobře. Lidi, kterých si fakt vážím to buď hodili za hlavu, nebo jsou mimo signál :laughing: 007: Od tebe jsem čekal odpal a dostal jsem ho.S tebou nelze jinak než souhlasit. Už se nechci dohadovat a hádat. Bolej mi záda :)) A není to od compu :bigeyes: |
![]() Jarpet |