| 16.05.2009, 20:15.37 | |
servisný konektor Technisat STR1 XZdravím, neviete niekto čo je to za servisný konektor na tomto prijímači, na krabici je napísané, že je to RS232, ale RS232 vyzerá úplne inak. Máte niekto s tým skúsenosti napr. zapojenie pinov resp. kde sa dá kúpiť hotový kábel. Dík za odpovede. |
![]() ankip |
| 16.05.2009, 20:26.01 | |
RE: servisný konektor Technisat STR1 X5-stredni pin.2 a 3 jsou na krajich/miniDIN3/.Odzkouseno.Cisla pasuji na klasicky 9 pinovy Canon/standart RS232/. |
![]() Saxon |
| 16.05.2009, 20:50.51 | |
RE: servisný konektor Technisat STR1 XTřeba tady http://www.adshop.cz/inshop/sat-pristroje/update-kabel-pro-prijimace-technisat-rs232-minidin3+id-PCLAPLINK.htmlV Omku je taky , ale o 50 Kč dražší. |
![]() brouzdal |
| 16.05.2009, 20:53.56 | |
RE: servisný konektor Technisat STR1 XV Omku o dvacku dražší - sem se přehlédl :(( |
![]() brouzdal |
| 16.05.2009, 20:59.13 | |
RE: servisný konektor Technisat STR1 Xďakujem ! |
![]() ankip |