Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
16.05.2009, 20:15.37

servisný konektor Technisat STR1 X

Zdravím, neviete niekto čo je to za servisný konektor na tomto prijímači, na krabici je napísané, že je to RS232, ale RS232 vyzerá úplne inak. Máte niekto s tým skúsenosti napr. zapojenie pinov resp. kde sa dá kúpiť hotový kábel. Dík za odpovede.
uživatel
ankip
16.05.2009, 20:26.01

RE: servisný konektor Technisat STR1 X

5-stredni pin.2 a 3 jsou na krajich/miniDIN3/.Odzkouseno.Cisla pasuji na klasicky 9 pinovy Canon/standart RS232/.
uživatel
Saxon
16.05.2009, 20:50.51

RE: servisný konektor Technisat STR1 X

Třeba tady http://www.adshop.cz/inshop/sat-pristroje/update-kabel-pro-prijimace-technisat-rs232-minidin3+id-PCLAPLINK.html
V Omku je taky , ale o 50 Kč dražší.
uživatel
brouzdal
16.05.2009, 20:53.56

RE: servisný konektor Technisat STR1 X

V Omku o dvacku dražší - sem se přehlédl :((
uživatel
brouzdal
16.05.2009, 20:59.13

RE: servisný konektor Technisat STR1 X

ďakujem !
uživatel
ankip