| 16.05.2009, 18:03.21 | |
SLOVENSKO a DVB-Tto uz sa konecne dohodli v com sa bude vysielat?? mpeg2 alebo mpeg4..lebo nejak sa uz ani o tom nehovori....tak to vyzera ze ani moje deti este nebudu mat digitalnu televiziu pri takej rychlosti,a to ich este ani nemam.. Rv |
![]() Dano |
| 16.05.2009, 18:04.29 | |
RE: SLOVENSKO a DVB-Tnebojsa do roku 2012 to musí byť všetko digitálne |
![]() Jupi |
| 16.05.2009, 18:09.24 | |
RE: SLOVENSKO a DVB-Tno,len uz je polovica roka 2009 a okrem velkych miest som nepocul zeby to este niekde islo |
![]() Dano |
| 16.05.2009, 18:10.52 | |
RE: SLOVENSKO a DVB-Ta to uz v anglicku amju podzemnu nielen digitalnu ale uz aj v HD kvalite....mali by sme si konecne zacat brat priklad aj z inych statov a nie iba na vychod pozerat |
![]() Dano |
| 16.05.2009, 18:21.27 | |
Dvbt slovenskoMozno je to nakoniec dobre,ze sme zaspali dobu(teraz uz provideri nemaju povinnost pouzit mpeg2) a ostry start bude v mpeg4. |
![]() Kasr |
| 16.05.2009, 18:37.47 | |
@KasrBodaj by boli tvoje slova svate. Vyzera to ale tak, ze tender bol zruseny, aby sa mohlo vysielat v mpeg-2. A to v dove ked cely svet prechadza na MPEG-4 kompresiu, dokonca ciastocne uz aj Nemci. |
![]() gogo1 |
| 16.05.2009, 21:13.58 | |
@gogo1To tvoje MPEG-4 taky není žádná výhra.Spousta lidí již má zařízení pro MPEG-2,teď to vyhodí a za pár let tu bude DVB-T2.Jinak pokud si myslíš,že ti tam dají nějaké HD,tak sni dál,nato nejsou éčka. |
![]() martin5 |
| 16.05.2009, 22:52.27 | |
RE: SLOVENSKO a DVB-THej, ono sa skúša 5 rokov Trabant, aby vychytali muchy a nakoniec kupia Mercedes bez vyskúšania. Tak mi pripadá DVB-T na Slovensu. |
![]() Crescenzio |
| 16.05.2009, 23:33.29 | |
RE: SLOVENSKO a DVB-TNo MPEG-4 urcita vyhra je. Na Slovensku, az taky kopec ludi samostatne MPEG-2 boxy nema. A televizory su uz pomerne bezne vybavene MPEG-4 tunerom, satcomba su tiez bezne. A o tom HD snim veselo. A co sa tyka kauzy T2 : 1. nie je to zatial ziadny standard. 2. Do 4 muxov sa na Slovensku v MPEG-4 DVB-t zmestime aj nasledujucich 20 rokov a to aj keby vsetky stanice vysielali HD. |
![]() gogo1 |
| 16.05.2009, 23:35.03 | |
DodatokNeviem co by nam pred tym pomohlo vyhodit X x viac MPEG-2 boxov. |
![]() gogo1 |
| 16.05.2009, 23:41.45 | |
@CrescenzioNa trabant uz nie su ani suciastky. Vid Bratislava. |
![]() gogo1 |