Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
16.05.2009, 17:59.07

PC a sat

Zdravím, prosím Vás o radu na nejaký program pre sledovanie satelit. programov v PC, kúpil som ext.kartu SkyStar a nemám s tým veľa skúsenosti. Díky.
uživatel
chiros125
16.05.2009, 18:19.23

RE: PC a sat

Tak bych začal s ProgDVB + Vplug +aktual keys R^
uživatel
alda
16.05.2009, 20:52.28

RE: PC a sat

Dej si do Google ProgDVB a najdeš spoustu stránek kde si počteč a něco se dozvíš.
uživatel
sonip
16.05.2009, 23:43.25

RE: PC a sat

Nebo taky AltDVB. Chodí dobře i slabším PC.
uživatel
simon
17.05.2009, 11:16.29

RE: PC a sat

DVB Dream taky zarad do kolekce!
uživatel
chocholos