| 16.05.2009, 17:17.27 | |
Markíza na SkylinkuPřed cca týdnem jsem zaregistroval, že mě jede Markíza, mám pochopitelně ČR registraci, tak se divím, že jsem o tom zatím nikde nečetl. Je to oficiálně nebo jen nějaká dočasné akce, nevíte o tom něco? |
![]() jindra7 |
| 16.05.2009, 17:19.43 | |
RE: Markíza na SkylinkuSpatne ctes tady je to kazdou chvily.Zkouska regionu. |
![]() lak |
| 16.05.2009, 17:22.13 | |
RE: Markíza na SkylinkuMaj to ted otevřený pro ČR že ted testují ty jejich regiony, asi.. :lookaround: |
![]() lipagamb |
| 16.05.2009, 18:16.34 | |
RE: Markíza na SkylinkuLen doplním že s Markízou ti ide aj STV3. |
![]() IVIL |
| 16.05.2009, 18:54.08 | |
RE: Markíza na SkylinkuNo vzhledem k tomu, jak TaT obecně miluje "testy" vidím to na hódně dlouhý a kvalitní test :)))) |
![]() kacenkin |
| 16.05.2009, 19:23.49 | |
RE: Markíza na SkylinkuTo je jen dobře, na Markíze se občas dá na něco kouknout. |
![]() kvasnak |