Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
16.05.2009, 17:17.27

Markíza na Skylinku

Před cca týdnem jsem zaregistroval, že mě jede Markíza, mám pochopitelně ČR registraci, tak se divím, že jsem o tom zatím nikde nečetl. Je to oficiálně nebo jen nějaká dočasné akce, nevíte o tom něco?
uživatel
jindra7
16.05.2009, 17:19.43

RE: Markíza na Skylinku

Spatne ctes tady je to kazdou chvily.Zkouska regionu.
uživatel
lak
16.05.2009, 17:22.13

RE: Markíza na Skylinku

Maj to ted otevřený pro ČR že ted testují ty jejich regiony, asi.. :lookaround:
uživatel
lipagamb
16.05.2009, 18:16.34

RE: Markíza na Skylinku

Len doplním že s Markízou ti ide aj STV3.
uživatel
IVIL
16.05.2009, 18:54.08

RE: Markíza na Skylinku

No vzhledem k tomu, jak TaT obecně miluje "testy" vidím to na hódně dlouhý a kvalitní test :))))
uživatel
kacenkin
16.05.2009, 19:23.49

RE: Markíza na Skylinku

To je jen dobře, na Markíze se občas dá na něco kouknout.
uživatel
kvasnak