| 17.05.2009, 08:34.39 | |
reklama Skylinku?najednou mi jde většina TV stanic (placených) od Skylinku - nic jsem si neobjednal :))) |
![]() žlab |
| 17.05.2009, 09:03.29 | |
Reklama skylinku?Uz to tu par krat bolo preberane!Neboj sa to nie je na veky.Skus si pozriet zapisy,alebo mail od nich.O par dni KO. |
![]() Kasr |