| 17.05.2009, 08:38.14 | |
Astra 23,5-výpadok signáluAko Vám beží v tejto chvíli Astra 23,5?...Stále mi vypadáva signál. Ostatné družice sú OK. |
![]() zidane69 |
| 17.05.2009, 08:44.21 | |
RE: Astra 23,5-výpadok signálu100% Rv |
![]() Jupi |
| 17.05.2009, 08:44.53 | |
RE: Astra 23,5-výpadok signáluR^ 100% |
![]() Jupi |
| 17.05.2009, 08:58.41 | |
RE: Astra 23,5-výpadok signáluzápadní Čechy OK |
![]() žlab |
| 17.05.2009, 09:01.51 | |
RE: Astra 23,5-výpadok signáluok,chyba u tebe! |
![]() alda |
| 17.05.2009, 09:05.07 | |
RE: Astra 23,5-výpadok signáluako sa robí reset diseqového motora?.. |
![]() zidane69 |
| 17.05.2009, 09:09.59 | |
RE: Astra 23,5-výpadok signáluAstra 23,5° vše OK |
![]() Jirka60 |
| 17.05.2009, 09:39.07 | |
RE: Astra 23,5-výpadok signáluMá být vitr na Astře 23.5 asi se kejvá a proto ty výpadky. :laughing: |
![]() koax |
| 17.05.2009, 09:41.36 | |
RE: Astra 23,5-výpadok signáluVedle kontrollky svíti žlutě nebo zeleně je malý otvor tam je mikrospínač na reset motoru. |
![]() koax |
| 17.05.2009, 12:05.51 | |
RE: Astra 23,5-výpadok signáluďakujem |
![]() zidane69 |