Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
17.05.2009, 08:38.14

Astra 23,5-výpadok signálu

Ako Vám beží v tejto chvíli Astra 23,5?...Stále mi vypadáva signál. Ostatné družice sú OK.
uživatel
zidane69
17.05.2009, 08:44.21

RE: Astra 23,5-výpadok signálu

100% Rv
uživatel
Jupi
17.05.2009, 08:44.53

RE: Astra 23,5-výpadok signálu

R^ 100%
uživatel
Jupi
17.05.2009, 08:58.41

RE: Astra 23,5-výpadok signálu

západní Čechy OK
uživatel
žlab
17.05.2009, 09:01.51

RE: Astra 23,5-výpadok signálu

ok,chyba u tebe!
uživatel
alda
17.05.2009, 09:05.07

RE: Astra 23,5-výpadok signálu

ako sa robí reset diseqového motora?..
uživatel
zidane69
17.05.2009, 09:09.59

RE: Astra 23,5-výpadok signálu

Astra 23,5° vše OK
uživatel
Jirka60
17.05.2009, 09:39.07

RE: Astra 23,5-výpadok signálu

Má být vitr na Astře 23.5 asi se kejvá a proto ty výpadky. :laughing:
uživatel
koax
17.05.2009, 09:41.36

RE: Astra 23,5-výpadok signálu

Vedle kontrollky svíti žlutě nebo zeleně je malý otvor tam je mikrospínač na reset motoru.
uživatel
koax
17.05.2009, 12:05.51

RE: Astra 23,5-výpadok signálu

ďakujem
uživatel
zidane69