| 17.05.2009, 09:11.08 | |
PanasonicZdravim co poviete na TX-37X10Y, ja myslim ze optimalna volba aspon pre mna a v polskom 123markete o 100 eur lacnejsia ako u nas ale 42 tam ponukaju za tolko co u nas tuto 37?? tak rozmyslam ci nezobrat radsej tu 42. |
![]() a9a9a9a |
| 17.05.2009, 09:37.56 | |
RE.Ja mám 32-ku, ale to je malé, na tvojom mieste beriem väčší.Pekný deň. |
![]() gugel |
| 17.05.2009, 10:21.13 | |
RE: PanasonicMám necelý měsíc TX-42X10Y a zatím naprostá spokojenost. I na této HD ready je vidět obrovský rozdíl mezi SD vysíláním a HD (např. ze Skylinku Nova, Novasport a Eurosport - nádhera). Nejdříve jsem přemýšlel o Full HD, ale nakonec při porovnání v obchodu nebyl ten rozdíl tak velký, abych investoval o 12 tis Kč více. |
![]() jirka67 |
| 17.05.2009, 12:57.39 | |
RE: PanasonicSouhlas s Jirkou67. Kolik teď stojí 42X10Y v Polsku? Pořídím ji do měsíce a na hranice to mám pár kilometrů :-), ale trochu se Poláků bojím, spíš bych ji rád pořídil doma.... |
![]() Jantars |