Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
17.05.2009, 09:11.08

Panasonic

Zdravim co poviete na TX-37X10Y, ja myslim ze optimalna volba aspon pre mna a v polskom 123markete o 100 eur lacnejsia ako u nas ale 42 tam ponukaju za tolko co u nas tuto 37?? tak rozmyslam ci nezobrat radsej tu 42.
uživatel
a9a9a9a
17.05.2009, 09:37.56

RE.

Ja mám 32-ku, ale to je malé, na tvojom mieste beriem väčší.
Pekný deň.
uživatel
gugel
17.05.2009, 10:21.13

RE: Panasonic

Mám necelý měsíc TX-42X10Y a zatím naprostá spokojenost. I na této HD ready je vidět obrovský rozdíl mezi SD vysíláním a HD (např. ze Skylinku Nova, Novasport a Eurosport - nádhera). Nejdříve jsem přemýšlel o Full HD, ale nakonec při porovnání v obchodu nebyl ten rozdíl tak velký, abych investoval o 12 tis Kč více.
uživatel
jirka67
17.05.2009, 12:57.39

RE: Panasonic

Souhlas s Jirkou67. Kolik teď stojí 42X10Y v Polsku? Pořídím ji do měsíce a na hranice to mám pár kilometrů :-), ale trochu se Poláků bojím, spíš bych ji rád pořídil doma....
uživatel
Jantars