Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
26.05.2009, 20:51.53

FK6900cr

Jde někomu ze scartu i rgb? Vyzkoušel jsem zatím 3kusy s třemi softy(107,605,607), ale na všech jen cvbs. I vmenu možnost volby chybí. Díky
uživatel
Tomik535
26.05.2009, 21:30.53

Viděl už jsi tu novou 7900 UCI ?

http://www.ferguson-sklep.pl/25742,Ferguson-FK-7900-UCI.html
uživatel
habr
26.05.2009, 21:41.26

Na foru Sat kuriera odpověd nemá RGB.

Odpověd na dotaz:
Tomaszu- zdaje się się że problem polega na tym że na EURO nie ma RGB. Trzeba korzystać komponentu.
uživatel
habr
26.05.2009, 21:42.16

RE: FK6900cr

Wyjątkowo wygodny i intuicyjny w obsłudze pilot.
:)))
Akorát tlačítko fav by mohlo být blíže středu u exit..

Vypadá to dobře, dokonce hdmi výstup, u těchto strojů záleží na podpoře.
uživatel
Tomik535
26.05.2009, 21:46.58

RE: FK6900cr

Jenže ten zase nemají staré tv. Takže softem to není, dík, škoda.
uživatel
Tomik535