| 26.05.2009, 20:51.53 | |
FK6900crJde někomu ze scartu i rgb? Vyzkoušel jsem zatím 3kusy s třemi softy(107,605,607), ale na všech jen cvbs. I vmenu možnost volby chybí. Díky |
![]() Tomik535 |
| 26.05.2009, 21:30.53 | |
Viděl už jsi tu novou 7900 UCI ?http://www.ferguson-sklep.pl/25742,Ferguson-FK-7900-UCI.html |
![]() habr |
| 26.05.2009, 21:41.26 | |
Na foru Sat kuriera odpověd nemá RGB.Odpověd na dotaz:Tomaszu- zdaje się się że problem polega na tym że na EURO nie ma RGB. Trzeba korzystać komponentu. |
![]() habr |
| 26.05.2009, 21:42.16 | |
RE: FK6900crWyjątkowo wygodny i intuicyjny w obsłudze pilot.:))) Akorát tlačítko fav by mohlo být blíže středu u exit.. Vypadá to dobře, dokonce hdmi výstup, u těchto strojů záleží na podpoře. |
![]() Tomik535 |
| 26.05.2009, 21:46.58 | |
RE: FK6900crJenže ten zase nemají staré tv. Takže softem to není, dík, škoda. |
![]() Tomik535 |